niedziela, 3 marca 2024r.

Echa meczu Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce

W środowy wieczór Pogoń Siedlce nadrobiła zaległości w Elblągu. Jakie są echa meczu z Olimpią?

NIEPRZYJAZNA ZIEMIA

Z 17 ligowych meczów Pogoni z Olimpią tylko jeden zakończył się po myśli siedlczan. Powiedzieć, że jest to rywal, który nie leży biało-niebieskim to nie powiedzieć nic. Pogoniści jeszcze nigdy nie wygrali w Elblągu. Jedyna wygrana MKP zdarzyła się 4 listopada 2020 roku. Wówczas Pogoń zwyciężyła w rozmiarze 4:3.

DEKADA TRENERA

Marek Brzozowski poprowadził Pogoń w 10 oficjalnych meczów. Jego bilans to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Jeżeli chodzi o skuteczność trenera to wynosi ona 53% (16 na 30 możliwych punktów.

SNAJPER I MŁOKOSI

Z ławki rezerwowych szansę otrzymali Damian Nowak oraz dwóch 20-latków i dwóch 17-latków. Żaden z nich nie zbawił jednak Pogoni. Punktów w tabeli nie ma, ale za to w Pro Junior System wpadło kilkadziesiąt oczek. Dobre i to.

POGOŃ NA SZCZYCIE

Pomimo porażki Pogoń jest najlepiej punktującym II-ligowcem w tym roku kalendarzowym. W 24 rozegranych dotychczas spotkaniach siedlczanie ugrali 39 punktów.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

15 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

W artykule chyba jest zawarte wszystko o czym chciałem napisać. Najważniejszy akapit: „Z ławki rezerwowych szansę otrzymali Damian Nowak oraz dwóch 20-latków i dwóch 17-latków. Żaden z nich nie zbawił jednak Pogoni. Punktów w tabeli nie ma, ale za to w Pro Junior System wpadło kilkadziesiąt oczek. Dobre i to.” Przegrywamy, a trener wpuszcza 4 (czterech!!!) młodzieżowców, podczas gdy wysoki Majewski dalej grzeje ławę. Kuriozalna była końcówka meczu, gdzie trener wyrzucił do przodu Lewego, a nominalny napastnik dalej grzeje ławę. Zgadzam się z red. Sulejem, ważne że wpadły punkty do PJS. Coś mi się wydaje, że miejsce w tabeli jest… Czytaj więcej »

„prostemu kibicowi”, rzecz jasna.

To co grał Majewski na początku rundy, to były jakieś żarty..z resztą jak najbardziej się zgadzam.

Po meczu z Elblagiem każdy myślał żePogoń pójdzie w górę tabeli a co wyszło? Szydło z worka

Żartem było wpuszczenie 4 młodzieżowców żeby gonili wynik. Wolę kulawego i doświadczonego Majewskiego niż nieopierzonych, niskich młokosów.

Ciekawe jak zagramy w meczu z kotwicą Kołobrzeg ja mam nadziejęże nie przegramy bo Bedzie niezła kicha

Widziałeś mecz? Babor w parę minut zrobił więcej niż Nowak przez całą 2 połowę, więc jeżeli Majewski miałby kogoś zastapić to tego drugiego.

Mkp widział albo nie widział ale mówi to co myśli bo ma do tego prawo on jest takim samym człowiekiem jak ty i daj mu spokój niewidzisz że to denerwujesz

Nie do końca się zgodzę. Na ławce, na 8 zawodników z pola było 5 młodzieżowców, reszta to wprowadzony w przerwie Nowak, wspomniany Majewski i defensywny Dzięcioł. Więc jakby nie patrzeć, trzeba było gonić wynik młokosami. Majewski był pierwszym wyborem w pierwszych kolejkach i zawalił temat kompletnie – w 8 meczach bramka z karnego i drugi zmarnowany. Babor strzelił tyle wchodząc na końcówki. W meczu z Olimpią też zaprezentował się lepiej niż Nowak. Temat PJS też jest ciekawy. Z jednej strony to ostatni sezon, kiedy możemy solidnie zapunktować, włączając w to zwycięstwo w klasyfikacji. Tymczasem mają ustalony wynik z rezerwami Lecha… Czytaj więcej »

Niestety balonik po meczu z Lechem szybko pękł. Warto może pomyśleć nad powrotem trenera Tarachulskiego, który gwarantuje walkę o awans.

Słuchaj Zbyszek my nie mówimy trenerze tarachulskim tylko o zawodnikach pogoni Bartosz tarachulski jest trenerem kks Kalisz przecierz Anie pogoni Siedlce także zostaw to w spokoju bo to JEST już chora wyobraźniatwoja

Lekarza szybko, lekarza. Przypadek psychiatrycznie niebezpieczny. Za chwilę domagać się będzie nadania imienia szkole tego ” rewelacyjnego trenera” Tworki czekają.

On ciągle się czepia jednego trenera a przecież jest ich kilku

Przecież to troll, po co mu odpisujesz.

Wiadomo żetrolle sąo wszędzie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;