poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Jastrząb pomimo osłabień wygrał w Oleśnicy

Jastrząb Żeliszew wygrał 3:0 z Kolektywem Oleśnica.

Mecz toczony był w trudnych warunkach atmosferycznych. Kolejnym utrudnieniem w drodze Jastrzębia po przełamanie po dwóch dotkliwych porażkach były poważne osłabienia kadrowe. Eksperymentalny skład dał jednak radę i zanotował zasłużone zwycięstwa.

Przy bramce Rafała Polkowskiego na 1:0 asystował Daniel Pazdyga. Do przerwy było 2:0 po swojaku Mariusza Rogali II. Wynik na 3:0 w 87 minucie ustalił Michał Mularczyk, który zamienił na gola dogranie Polkowskiego.

1 października o 11:00 Jastrząb podejmie Zryw Sobolew.

23.09.23, 16:00 – Oleśnica

Liga okręgowa: Kolektyw Oleśnica – Jastrząb Żeliszew 0:3 (0:2)

Bramki: Rafał Polkowski 25, Mariusz Rogala II 28 (s), Michał Mularczyk 87

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Maciej Pazdyga, Łukasz Krasnodębski, Wałentyn Mychajłow – Kamil Kielak (70 Bartosz Gruba), Michał Mularczyk, Kacper Dymowski, Adam Niedziałek, Piotr Grzebieliszewski – Kacper Tosiński (89 Mateusz Tosiński), Rafał Polkowski (89 Kacper Kulesz)

Sędzia: Hubert Rutkowski

źródło: własne; foto: własne