niedziela, 3 marca 2024r.

Dzień otwarty w siłowni Premium Fitness & Gym (fotogaleria)

Siłownia Premium Fitness & Gym zorganizowała dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z jej szerokiej oferty.

Zajęcia fitness dla wszystkich zainteresowanych odbyły się od 16:00 do 20:00. Zaczęło się od premium pump, później przyszedł czas na zumbę, spinning/zgrabna sylwetka, premium pump oraz zdrowy kręgosłup. W ramach dnia otwartego zadbano także o najmłodszych, o których zadbała animatorka.

Jesień coraz mocniej daje o sobie znać. Nie pozostaje więc nic innego jak starannie zaplanować tydzień i wpleść w niego jak najwięcej aktywności fizycznej. Siłownia Premium Fitness & Gym może w tym pomóc, ponieważ posiada bogatą ofertę pod każdym względem – tak sprzętową, jak i zajęciową.

– Jesteśmy otwarci od 6 do 24, w święta i weekendy. Klient może do nas przyjść wtedy, kiedy mu pasuje. Mamy bardzo bogaty grafik. Codziennie od 17 do 22. Oferujemy takie zajęcia jak: TBC, mocno spalający Turbo Spalanie, Zdrowy kręgosłup, Stretching, Zumba, Pilates plus Boks, z którym ruszyłam niedawno. Zapraszamy wszystkich do naszej siłowni. Każdy znajdzie coś dla siebie – przekonuje Eliza Jeffery, menadżerka siłowni.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Osilowni Premium słyszałem zle opinie między innymi taką że tam pracuje nie przyjemna kobieta

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;