sobota, 9 grudnia 2023r.

Echa meczu Pogoń – Skra

W sobotnie popołudnie Pogoń Siedlce wygrała ze Skrą Częstochowa. Jakie są echa tego pojedynku?

PRAWO EKS

Oba gole dla Pogoni strzelili byli piłkarze Skry Częstochowa. Jakub Sinior reprezentował jej barwy jesienią 2021 roku, zaś Damian Nowak w latach 2016-19. Ponadto przy jedynym golu Skry udział miał ekspogonista – Adam Mesjasz.

APEL TRENERA

– Jest wąska, malutka grupa ludzi na stadionie, może 0,5%, którzy starają się nam przeszkadzać. Nie pomagają temu zespołowi. Apelowałbym o większą powściągliwość, bo my tutaj naprawdę ciężko pracujemy. To jest najlepszy początek klubu od wielu lat. Myślę, że zawodnicy i cały sztab zasługują na szacunek za to co robimy – powiedział trener Marek Brzozowski na pomeczowej konferencji.

SZCZĘŚLIWY ZBIEG OKOLICZNOŚCI

Przemysław Misiak w końcówce meczu obejrzał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Oznacza to, że nie zagra w mecz z Radunią Stężyca. Szczęśliwie się złożyło, że w tym samym terminie będzie brał udział w zgrupowaniu kadry, więc i tak by nie zagrał.

SNAJPER CO SIĘ ZOWIE

Damian Nowak wrócił z L4 wygłodniały. Wicekról strzelców poprzedniego sezonu II ligi nie przestaje strzelać. Jego seria trwa od czterech spotkań i oby się nie kończyła. Ogólne statystyki Nowaka w Pogoni są imponujące – 21 bramek w 36 meczach ligowych, co daje średnio ponad 0,5 gola na spotkanie. W klasyfikacji wszech czasów obecnego wieku snajper jest tuż za najlepszą dziesiątką, już zrównał się z legendarnym Piotrem Fiukiem.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

17 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo PogońSiedlce jesteśmy z was dumni bo idziecie do góry w tabeli itrzeba się z tego cieszyć

Pan trener chyba się cokolwiek zagalopował. Kibice mieli za złe to beznadziejne wyprowadzanie piłki po którym straciliśmy bramkę. I tylko o to chodziło. A pan trener jak chce samych pochwał to nie na stadionie gdzie emocje buzują.

Trenerze Brzozowski – ukłony za to, że nie boi się pan oglądać meczy z czasów trenera Tarachulskiego. Za czerpanie z jego spuścizny. Są też tego efekty w tabeli. I za to ogromne brawa.
Nie należy się skupiać na złej stronie, bo prawem kibica jest krytyka i zawsze znajdą się tacy, co w Pana mniemaniu będą przeszkadzać. Trener Tarachulski zawsze powtarzał: zło dobrem zwyciężaj. Alleluja i do przodu to kolejne z jego haseł ze sztandaru. Proszę robić swoje!

Tarachulski to robi swoje w innym klubie itrzeba zostawić to w spokoju bo od mówienia o nim to można dostać fioła

W jakim klubie Darku?

Ztego co pamietam to chyba w koronie Kielce

Szatnie sprząta?

On tam szatni nie sprząta czego ty glupoty opowiadadz

daro pomyliłeś korony, nie w koronie kielce tylko w koronie Olszyc

Tarachulski z powodu olbrzymiej ilości ofert nie zdecydował się na żadną, aby nie wybrać nieodpowiedniej. „Świetny trener” tylko nikt nie zaoferował jemu pracy. Ciekawe dlaczego ?

O Boże !!!!!!!!!!!!! Jeszcze odśpiewaj Międzynarodówkę.

Pomyliłeś Tarachulskiego z Rydzykiem

A ty sportsiedlce.pl z fürdeutschland.de

Popieram trenera bo są leśne dziadki obok których siedzę na każdym meczu i oni nie znają innej taktyki tylko laga do przodu. Ostatnio na meczu Kotwicą przy wyniku 1:3 wyszli zniesmaczeni 20 minut przed zakończeniem meczu z saszetkami w ręku bo Pogoń nie grała do przodu. Tego nie dało się słuchać. Mecz zakonczyl się remisem bo graliśmy do końca. Taka jest prawda i o tym mówi trener. Nie chcę za zapeszac ale mamy dobrą jesień a ci co przychodzą i chcą widzieć Barcelonę to przypominam że Barcelona też potrafi grać piach.

Mówiąc leśne dziadki kogo masz na myśli?

Smerfy Darku

Acha to teraz wszystko rozumiem chyba tutaj chodzi o policję

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;