piątek, 3 maja 2024r.

Historyczna wygrana SEMPa (fotogaleria)

SEMP Pogoń Siedlce wygrał 3:1 z Tęczą Korczew. To pierwsza seniorska wygrana teamu dowodzonego przez Kacpra Skwierczyńskiego.

W pierwszej połowie starcia dwóch najgorzej punktujących drużyn w okręgu siedleckim padły dwie bramki. Tęcza wyszła na prowadzenie po trafieniu Pawła Kruka. Kolejne minuty nie były jednak udane dla rodzynka z gminy Korczew. Najpierw z boiska wyrzucony został Rafał Ciura. Sędzia wskazał na wapno po jego faulu, gospodarze nie wykorzystali jedenastki. Po chwili trafił jednak Bartosz Wojtkowski. Do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron SEMP wykorzystał fakt gry w przewadze. Brajan Lodowski wyprowadził siedlczan na prowadzenie, a Mikołaj Lipiński ustalił wynik na 3:1.

15 października o 11:00 SEMP zagra na wyjeździe z Olimpią Latowicz.

08.10.23, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: SEMP Pogoń Siedlce – Tęcza Korczew 3:1 (1:1)

Bramki: Bartosz Wojtkowski 35, Brajan Lodowski 51, Mikołaj Lipiński 72 – Paweł Kruk 27 (k)

W 31 minucie Mikołaj Lipiński (SEMP Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Ciura obronił).

SEMP: Radosław Polak – Kacper Grudziński (65 Piotr Osiak), Piotr Staręga, Jarosław Głuchowski, Mateusz Karasiński – Jakub Deoniziuk, Krzysztof Cabaj (90 Aleksander Fiuk), Mikołaj Lipiński (87 Wojciech Karabin), Michał Gurbiel (90 Siergiej Szapowałenko), Bartosz Wojtkowski (65 Mateusz Leszczyński) – Brajan Lodowski (80 Piotr Jasiński)

Żółte kartki: Jarosław Głuchowski 14 – Rafał Ciura 17, 30

Czerwona kartka: Rafał Ciura 30 (Tęcza, za dwie żółte)

Sędzia: Piotr Pniewski (Siedlce)