poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Inauguracyjna porażka rezerw PSG KPS (fotogaleria)

Rezerwy PSG KPS w inauguracyjnym meczu sezonu 2023-24 przegrały 1:3 z Orlętami Raszyn.

Z racji rezerwacji hali ARMS na koncert „Czas na Siedlce” pierwszy mecz rezerw PSG KPS II odbył się na hali przy ZSP nr 3. Po raz pierwszy na ławce siedleckiej drużyny zasiadł Paweł Michalak.

W pierwszym secie PSG KPS II miał na wyciągnięcie ręki wygraną, ale roztrwonił kilkupunktową przewagę. Orlęta doprowadziły do remisu po 23, a następnie wykazali wyższość w grze na przewagi. Siedlczanie odkuli się w drugim secie i wydawało się, że wjechali na właściwe tory. Kolejne dwie partie były jednak zupełnie nieudane. Pierwszoligowiec z Raszyna wykorzystał swoje atuty, udowodnił swoją klasę i zasłużenie wygrał 3:1.

15 października o 18:00 rezerwy PSG KPS zagrają na wyjeździe z SKK Belsk Duży.

08.10.23, 19:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – UKS Orlęta Raszyn 1:3 (26:28, 25:20, 15:25, 18:25)

PSG KPS II: 3. Kacper Myśków, 4. Kamil Kryszczuk, 8. Wojciech Chomicz, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 17. Michał Nasiłowski, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki oraz 9. Wiktor Duda, 11. Krystian Potera, 24. Kacper Wierzejski