poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Kostrzewa i Marchel odchodzą z Pogoni

Jaromir Kostrzewa i Paweł Marchel przestali pełnić obowiązki trenerów drugiej i trzeciej Pogoni Siedlce.

Jaromir Kostrzewa trafił do biało-niebieskich z Watry Mrozy przed obecnym sezonem. W rozgrywkach ligi okręgowej Pogoń II po 9 kolejkach jest liderem rozgrywek.

Już w trakcie zremisowanego ostatecznie meczu z Hutnikiem Huta Czechy pojawiły się pogłoski o rychłym rozstaniu z Kostrzewą. Według nieoficjalnych informacji następcą byłego trenera Watry Mrozy miał zostać Marcin Paczkowski.

Z kolei Paweł Marchel objął Pogoń III zimą 2023 roku. Miniony sezon biało-niebiescy zakończyli na 2 miejscu klasy B, premiowanym awansem. W aktualnych rozgrywkach klasy A, po 8 kolejkach Pogoniści przodują w tabeli.

 

źródło: własne / Życie Siedleckie; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Warto rozważyć przy tej okazji czy nie jest to dobry moment aby zakopać topór wojenny z trenerem Tarachulskim i ściągnąć go do klubu. Widziałbym to tak, że trener Brzozowski mógłby zostać asystentem, a obecny II trener przejąłby zespół rezerw. Co o tym sądzicie?

Zbychu lepiej ciebie ściągnąć do klubu będzie taniej a jakość treningów taka sama

Dobry pomysl wg mnie. Tarachulski moze swoimi pomyslami trenowac Pogon II i niech tam sobie trenuje. Mysle ze w okregowce dalby rade uchronic Pogon II przed spadkiem.

Według mnie niekoniecznie. Wybrany Guzek jest tańszy, lepiej zna zespół i ma jakieś, chociaż mikre, osiągnięcia

To siwy bajerant kariery nie zrobił!

Ale tak na poważnie to ci trenerzy zbyt szybko odeszli

Mam pytanie. Nie kto ich zwolnił tylko kto zatrudnił. Pogłoski chodzą ze jedenego koordynator młodszy a drugiego koordynator starszy. Świetne rozeznanie rynku

Noto nie źle się dorobili

widzę dwa minusy, pewnie od koordynatorów

Pewnie tak

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;