wtorek, 18 czerwca 2024r.

Kostrzewa i Marchel odchodzą z Pogoni

Jaromir Kostrzewa i Paweł Marchel przestali pełnić obowiązki trenerów drugiej i trzeciej Pogoni Siedlce.

Jaromir Kostrzewa trafił do biało-niebieskich z Watry Mrozy przed obecnym sezonem. W rozgrywkach ligi okręgowej Pogoń II po 9 kolejkach jest liderem rozgrywek.

Już w trakcie zremisowanego ostatecznie meczu z Hutnikiem Huta Czechy pojawiły się pogłoski o rychłym rozstaniu z Kostrzewą. Według nieoficjalnych informacji następcą byłego trenera Watry Mrozy miał zostać Marcin Paczkowski.

Z kolei Paweł Marchel objął Pogoń III zimą 2023 roku. Miniony sezon biało-niebiescy zakończyli na 2 miejscu klasy B, premiowanym awansem. W aktualnych rozgrywkach klasy A, po 8 kolejkach Pogoniści przodują w tabeli.

 

źródło: własne / Życie Siedleckie; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

  1. Warto rozważyć przy tej okazji czy nie jest to dobry moment aby zakopać topór wojenny z trenerem Tarachulskim i ściągnąć go do klubu. Widziałbym to tak, że trener Brzozowski mógłby zostać asystentem, a obecny II trener przejąłby zespół rezerw. Co o tym sądzicie?

    1. Dobry pomysl wg mnie. Tarachulski moze swoimi pomyslami trenowac Pogon II i niech tam sobie trenuje. Mysle ze w okregowce dalby rade uchronic Pogon II przed spadkiem.

      1. Według mnie niekoniecznie. Wybrany Guzek jest tańszy, lepiej zna zespół i ma jakieś, chociaż mikre, osiągnięcia

  2. Mam pytanie. Nie kto ich zwolnił tylko kto zatrudnił. Pogłoski chodzą ze jedenego koordynator młodszy a drugiego koordynator starszy. Świetne rozeznanie rynku

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;