poniedziałek, 6 maja 2024r.

Wyjazdowa wygrana UKS Basket

UKS Basket Siedlce przywiózł pełną pulę z Warszawy.

Podopieczni Rafała Sobiły źle weszli w mecz. Pierwsza kwarta zakończyła się wygraną Polonii w stosunku 36:17. Siedlczanie rozkręcali się z kwarty na kwartę. Na początku drugiej połowy UKS Basket objął prowadzenie i nie oddał go do końcowej syreny. Szczególnie udana była czwarta kwarta, w której siedlczanie pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie dziewięciu punktów. Ostatecznie Basket wygrał 92:70.

22 października o 18:00 Basket podejmie Gim92 Warszawa.

14.10.23, 14:30 – Warszawa

III liga: Polonia Warszawa – UKS Basket Siedlce 70:92 (36:17, 11:22, 14:29, 9:24)

Basket: 9. Tomasz Gustołek 21, 12. Michał Pilski 18, 15. Dawid Możdżonek 18, 14. Krzysztof Kania 15, 13. Aleksandra Kielak 7, 5. Sławomir Wasilewski 9, 10. Tomasz Wróbel 4, 6. Barłomiej Głuchowski, 4. Błażej Grochowski, 11. Władysław Stańczuk