W regionie: Dwucyfrówka z Olimpią

Amazonka Wiśniew pokonała w kolejnym meczu klasy B Olimpię Latowicz aż 11:0.

Strzelaninę w Wiśniewie rozpoczął w 5 minucie bohater spotkania, Sebastian Krasuski. Wykorzystał on błąd defensorów z Latowicza. Dziewięć minut później napastnik gospodarzy zdobył kolejnego gola, tym razem po podaniu Tomasza Kacprzaka. Hattricka Krasuski skompletował w 22 minucie po asyście Mateusza Kacprzaka. Przed przerwą podopieczni Michała Artycha strzelili jeszcze dwa gole. Autorem obu trafień był Patryk Ciulak, który najpierw wykorzystał dogranie Krasuskiego, a następnie celnie uderzył po asyście Przemysława Gójskiego.

Po przerwie Amazonka strzeliła sześć goli. W 53 minucie dał o sobie znać rezerwowy Kamil Domański, skutecznie wykorzystując podanie Krasuskiego. Czternaście minut później sprzed pola karnego uderzył Kamil Woźniak i piłka po rykoszecie poszybowała do siatki. Cztery ostatnie gole w meczu były autorstwa Krasuskiego. Szczególnej urody była bramka na 8:0, gdy po wrzutce Kamila Sadocha zdobywca siedmiu goli w tym spotkaniu trafił do bramki z przewrotki.

Kolejne spotkanie Amazonka rozegra w sobotę 28 października o 11:00 w Jadowie z Santorynem Nowinki, zaś Olimpia zmierzy się u siebie w niedzielę 29 października o 11:00 z Zorzą Sterdyń.

21.10.23, 15:05 – Wiśniew

Klasa B: Amazonka Wiśniew – Olimpia Latowicz 11:0 (5:0)

Bramki: Sebastian Krasuski 5, 14, 22, 72, 78, 82, 85, Patryk Ciulak 30, 43, Kamil Domański 53, Kamil Woźniak 67

Amazonka: 12. Patryk Izdebski – 93. Erwin Wyżywniak (55, 63. Łukasz Suchożebrski), 2. Konrad Czarnacki (46, 15. Patryk Banasiewicz), 16. Dominik Pszkit (46, 26. Kamil Sadoch) – 9. Mateusz Kacprzak (55, 7. Rafał Pieńkowski), 10. Mateusz Cabaj (46, 5. Hubert Borkowski), 85. Przemysław Gójski (46, 66. Kamil Domański), 8. Kacper Bojanczuk, 14. Tomasz Kacprzak (55, 6. Kamil Woźniak) – 98. Patryk Ciulak, 11. Sebastian Krasuski

Olimpia: 1. Jakub Przasnek – 13. Mateusz Myka, 16. Rafał Kowalski, 6. Sebastian Dziugieł – 20. Kacper Zwierz, 22. Kacper Król, 8. Bartłomiej Zawadka, 5. Wiktor Sabak, 17. Paweł Płatek (74, 15. Bartosz Sabak) – 7. Michał Chmielewski (61, 2. Sebastian Jajszczak), 9. Rafał Pałdyna (8, 18. Jakub Ciszkowski)

Żółte kartki: Mateusz Cabaj 8 – Bartłomiej Zawadka 50

Sędzia: Jakub Biarda (Siedlce)