sobota, 9 grudnia 2023r.

Echa meczu Pogoń – Zagłębie II

W poniedziałkowy wieczór Pogoń Siedlce wygrała z Zagłębiem II Lubin. Jakie są echa tego pojedynku?

REKORDOWA FREKWENCJA

Do meczu z rezerwami Miedziowych najlepszą frekwencją na siedleckim stadionie odnotowano w 2 kolejce. Rywalem Pogoni była wówczas Stalówka, a na trybunie obiektu ROSRRiT zasiadło 747 widzów. Przy okazji spotkania z Zagłębiem ten wynik udało się wyraźnie poprawić i ustalić nowy rekord na 1200 osób. W poprzednim sezonie lepsza frekwencja była tylko na meczu pucharowym z Górnikiem Łęczna.

CIEMNOŚĆ! WIDZĘ CIEMNOŚĆ!

Na 25 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego światła na całym stadionie zgasły. Na szczęście udało się uporać z awarią i wstydu na całą Polskę nie było. Może to i dobrze, że Pogoń gra przy oświetleniu raz na pół roku…

DAWNO NIENOTOWANA PASSA

Cztery ligowe wygrane z rzędu to niecodzienna passa w życiu klubu z Siedlec. Poprzednio Pogoniści taką odnotowali w sezonie 2013-14. Nie trzeba chyba dodawać jak zakończyły się wspominane rozgrywki.

SPONSORZY DOCENIENI

W przerwie meczu pamiątkowymi podziękowaniami w etui zostali nagrodzeni mecenasi MKP Pogoń Siedlce. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele lokalnego biznesu oraz władz samorządowych.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Wybaczcie moi Drodzy, że nie podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami od razu po meczu. Oczywiście podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisał Zbyszko. Ahh, jakże miło czyta się tego typu komentarze – merytoryczne, elokwentne i przez to niepodlegające dyskusji.I wiem, że wiele osób na tym forum czeka na nie jak przysłowiowa kania przysłowiowego dżdżu. Mecz z gatunku niełatwych, ale to właśnie w takich momentach uwidacznia się charakter drużyny. Nie mogę napisać, że się wykuwa, bo to nastąpiło dużo wcześniej. I byłoby wyjątkową niegodziwością nie wspomnieć z tego miejsca o głównym architekcie aktualnej dyspozycji Pogoni – Bartoszu Tarachulskim – i o… Czytaj więcej »

Zaraz zaraz przecierz Zbyszko i Zbyszek to jest jedna osoba Anie dwie

ale zes ameryke odkrył, ten przygłupi schizofrenik to ma tu jeszcze wiecej nicków

Ciekawy jestem jakie jeszcze ma Niki ten przyglup chyba ma różne rodzaje nikow

Czytam wlasnie komentarz jakiegos „Zbycha” i ze smiechu prawie sie udusilem. Tylu bredni w jednym komentarzu nie widzialem nigdy. Wspolczuje facetowi bo z tych tekstow wylania sie obraz jakiegos glupka, oderwanego od rzeczywistosci ktory prawdopodobnie wierzy w to o czym pisze. To brzmi jak urojenia osoby chorej psychicznie. Drugi wariant jest taki, ze pisze niby dla robienia sobie jaj i obserwowania reakcji czytajacych. Tak czy tak typowy oszolomek.

On pisze sam ze sobą i śmieje sie z własnych wypocin.

He, widzisz Zbychu – nie warto tu się do nich w ogóle odnosić. Ja Cię nie znam, Ty nie znasz mnie, a tutejsza inteligencja z nas jedną osobę zrobiła. Jak by to powiedziała młodzież dzisiejsza xd.
Pozdrów Filipka.

Cześć jestem Zigniew i tak jak ty i Zbychu jestem urodzonym dzbanem.Trzymam z Wami bo w grupie rażniej.Coś jeszcze skrobnę ale w Tworkach ciężko dopaść do komputera. Dam radę.

Ja nie rozumiem dlaczego ty z siebie robisz z siebie durnia bo tak się zachowujesz przedstawiając ztycha zbyszka robisz tak jak byś gadał sam do siebie nie rozumiesz tego?

Zbyszki was wkręcają jak chcą, a potem mają z tego polewę. Oczywiście, że nie jest to żaden schizofrenik, tylko całkiem inteligentny gość, który karmi się waszymi komentarzami.
Nie komentować, nie odpowiadać, znudzi mu się.

Polewa to jest z niego(z nich) Czlowiek inteligentny nie zajmuje sie tego typu bzdurami, bo po prostu uwaza to za strate czasu. Ale pojecie „czlowiek inteligentny” w dzisiejszych czasach jest jak widac zalezne od wlasnej interpretacji.

Licząc, że Saganowski właśnie odszedł z Wisły Płock – spodziewam się klonowania z nową treścią 😀

Ciekawy jestem gdzie on teraz pójdzie?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;