poniedziałek, 27 maja 2024r.

Weekend pod znakiem rugby

W trakcie najbliższego weekendu w Siedlcach nie zabraknie rugbowych atrakcji.

28 października w ramach świętowania 44 rocznicy istnienia rugby w mieście nad Muchawką odbędą się m.in. mecze dzieci, młodzieży i weteranów, a także III memoriał Leszka Czaplickiego.

O 14:15 sympatycy rugby i przyjaciele śp. Leszka Czaplickiego spotkają się przy jego grobie na Cmentarzu Janowskim. Kwadrans wcześniej na stadionie w Siedlcach rozpocznie się mecz kadetów MKS Pogoń Siedlce kontra KS Budowlani Łódź. O 14:45 odsłonięta zostanie kolejna tablica z cyklu „Historia siedleckiego rugby”. O 15:30 rozpoczną się: spotkania weteranów WFS Weterans Siedlce – RC Legia Warszawa oraz mecze dzieci i młodzieży MKS Pogoń i MKR. Od 17:00 na wszystkich uczestników sportowych zmagań będzie czekał grill.

29 października Pogoniści zaczną rundę rewanżową od meczu z Orkanem Sochaczew. Podopieczni Łukasza Nowosza przystąpią do derbowego spotkania po dwóch kolejnych porażkach. Siedlczanie z całą pewnością nie ustaną w odwróceniu złej karty.

Orkan jest wiceliderem Ekstraligi z dorobkiem 29 punktów. Sochaczewianie przegrali tylko raz na wyjeździe – w Sopocie. W inauguracyjnej kolejce bieżącego sezonu Orkan wygrał 47:26 z Pogonią. Jak będzie teraz?

Początek niedzielnego meczu o 13:00.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;