niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Passa Wektry zakończyła się w Uninie

Wektra Zbuczyn nie zwykła w tym sezonie przegrywać. Drużyna Damiana Krasuskiego po serii sześciu kolejnych zwycięstw znalazła pogromcę w Uninie.

Lider siedleckiej okręgówki udał się do Unina w okrojonym składzie. Na domiar złego w 22 minucie Wektra straciła bramkę po strzale Piotra Poszytka z rzutu karnego, chwilę wcześniej z powodu urazu gry nie mógł kontynuować Przemysław Jasiński. Pomimo licznych problemów w 35 minucie do wyrównania doprowadził Jakub Bobryk. Do przerwy było 1:1.

Po godzinie gry Kamil Bobryk obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, kartkę. Orzeł wykorzystał przewagę i strzelił dwa gole. Orzeł wygrał 3:1. To druga ligowa porażka Wektry i pierwsza od 10 września.

4 listopada o 13:30 Wektra podejmie Czarnych Węgrów.

28.10.23, 13:00 – Unin

Liga okręgowa: Orzeł Unin – Wektra Zbuczyn 3:1 (1:1)

Bramki: Piotr Poszytek 3 (k), Artur Meloyan, Kamil Kasprzak – Jakub Bobryk 34

Wektra: Ernest Zbieć – Dominik Bogusz, Dominik Piekutowski, Emil Michalak, Kamil Bobrzyk – Krystian Musiejczuk, Tomasz Lada (80 Bartosz Chomka), Przemysław Jasiński (20 Paweł Klewek, 84 Rafał Skolimowski), Bartosz Karczmarek (82 Kamil Golec), Damian Prokurat – Jakub Bobryk (86 Michał Bobryk)

Żółte kartki: Mariusz Dróżdż 67, Bartosz Madras 67, Kamil Kasprzak 74 – Kamil Bobryk 16, 63, Paweł Klewek 63, Tomasz Lada 90+2 (na ławce)

Czerwona kartka: Kamil Bobryk 63 (Wektra, za dwie żółte kartki)

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)