niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Pogoń II zrównała się punktami z liderem (fotogaleria)

Podopieczni Damiana Guzka wykorzystali wpadkę Wektry Zbuczyn i po ograniu ULKS Gołąbek zrównali się punktami z liderem.

Rezerwy Pogoni nie mogły sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia spotkania. Po 70 sekundach gry Kamil Włodyka zacentrował z rzutu wolnego, po czym Adam Lewkowski popisał się dobrym uderzeniem z głowy. W 13 minucie Tomasz Mamis oddał strzał z pola karnego, lecz piłkę poleciała wprost w Mateusza Małczuka. Dziesięć minut później dogodną okazję na wyrównanie miał Karol Kruszewski, lecz zabrakło mu precyzji. W 28 minucie Włodyka stanął oko w oko z Małczukiem, ale górą był golkiper gości. Najlepszą okazję w szeregach Pogoni II do podwyższenia prowadzenia w końcówce pierwszej połowy miał Krystian Gryglak. Jego strzał został jednak odbity, a później Piotr Skóra zaasekurował Małczuka.

W 50 minucie z ostrego kąta uderzał Karol Kruszewski. Szczęśliwie interweniował jednak Patryk Szatkowski. Przez kilka minut nudnawego meczu wydawało się, że goście z gminy Skórzec mogą uprzykrzyć życie rywalom i doprowadzić do remisu. W 63 minucie było już jednak całkiem po emocjach, gdy Tomasz Mamis wyszedł sam na sam z Małczukiem, uciekł z jego zasięgu i wpakował piłkę do bramki. Pogoń II wygrała 2:0.

4 listopada o 13:30 Pogoń II zagra w Łosicach z ŁDK.