poniedziałek, 6 maja 2024r.

Powrót z Radzymina z pełną pulą

UKS Basket Siedlce wygrał 74:56 w Radzyminie z tamtejszym Mazurem.

Siedlczanie rozkręcali się z minuty na minutę. W pierwszej kwarcie obie drużyny miały problem ze skutecznością, ale drużyna Rafała Sobiły była ciut lepsza od rywali. W kolejnej odsłonie spotkania przewaga Basketu nie podlegała najmniejszej dyskusji. Do przerwy było 37:21 dla siedlczan.

W trzeciej kwarcie gospodarze zniwelowali przewagę rywali z 16 punktów do siedmiu. Ostatnia ćwiartka należała jednak do Basketu, który wypunktował Mazura i zasłużenie wygrał 74:56.

8 listopada o 19:30 UKS Basket zagra u siebie z Gim92 Warszawa.

29.10.23, 18:00 – Radzymin

III liga: Mazur Radzymin – UKS Basket Siedlce 56:74 (11:14, 10:23, 19:10, 16:27)

Basket: 10. Tomasz Wróbel 23, 5. Sławomir Wasilewski 9, 14. Krzysztof Kania 8, 12. Michał Pilski 8, 9. Tomasz Gustołek 7, 15. Dawid Możdżonek 7, 13. Aleksander Kielak 6, 4. Błażej Grochowski 3, 8. Adrian Piotrowski 3, 6. Bartłomiej Głuchowski, 11. Władysław Stańczuk