poniedziałek, 4 marca 2024r.

Strzelanina w Tęczkach. Niwa z trzema punktami

Niwa Tęczki wygrała 5:3 z MKL SEMP Siedlce.

Siedlczanie jechali na mecz z Niwą podbudowani passą trzech kolejnych spotkań bez porażki. Zaprawiony w B-klasowych bojach team z gminy Zbuczyn okazał się jednak lepszy od MKL SEMP.

Niwa już w pierwszej połowie dała się we znaki rywalom. Prowadzenie 3:0 ustawiło dalszy przebieg meczu. Po zmianie stron SEMP ruszył do odrabiania strat, ale był narażony na kontry gospodarzy. Ostatecznie siedlczanie przegrali 3:5.

4 listopada o 13:00 Niwa zagra w Wiśniewie z Amazonką, dokładnie dzień później rozpocznie się spotkanie w Łosicach pomiędzy rezerwami ŁDK a MKL SEMP.

 

29.10.23, 12:00 – Tęczki

Klasa B: Niwa Tęczki – MKL SEMP Siedlce 5:3 (3:0)

Bramki: Bartłomiej Kaniecki 8, Kamil Kaniecki 39, Dominik Koszara 41, 59, Igor Białach 83 – Michał Gurbiel 68, 79, Krystian Dmowski 90+1

Niwa: Karol Dziedzic (46 Jakub Oleszczuk) – Kacper Głuchowski, Maciej Kaniecki, Rafał Romaniuk, Mariusz Ostapiuk, Maciej Lejnert, Dominik Koszara, Bartłomiej Kaniecki, Dawid Koryciński (70 Krzysztof Łokietek), Michał Kamiński (70 Igor Białach), Kamil Kaniecki

SEMP: 29. Radosław Polak – 16. Piotr Osiak (85, 13. Maciej Borkowski), 2. Piotr Staręga, 7. Mateusz Karasiński, 8. Kacper Grudziński (70, 6. Jakub Iwański)- 25. Wojciech Karabin (50, 19. Michał Gurbiel), 26. Jakub Deoniziak (56, 11. Mikołaj Lipiński), 23. Krystian Dmowski 21. Mateusz Leszczyński (80, 19. Piotr Jasiński) – 18. Brajan Lodowski (60, 5. Bartosz Jaroszczyk)

Żółte kartki: Kacper Głuchowski 19, Rafał Romaniuk 32, Maciej Kaniecki 84 – Radosław Polak 60, Jakub Iwański 87

Sędzia: Tomasz Jastrzębski (Siedlce)

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Semp czy wy śpiciejeszcze ? Do jasnej cholery gdzie wy jesteście ? Na Hawajach przecierz jesteście Po to na boisku a żeby grać Anie być chłopcami do bicia macie za zadanie godnie reprezentować nasze miasto i być dumą siedlec bo Siedlce to wasze Mmiasto awy jesteście jego gospodarzami gracie na własnym stadionie Po to by być chlubą naszego miasta i nas godnie reprezentować

Darku wystarczy że ty jesteś chlubą tego portalu

Tak jestem chlubą to powiedz mi jedną rzecz zaco dostaję wkurzajace minusy?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;