Pogoń II ponownie liderem okręgówki

Rezerwy Pogoni pokonały na wyjeździe ŁDK Łosice 2:0 i przy remisie Wektry Zbuczyn ponownie zasiadły w fotelu lidera okręgówki.

Prowadzenie w spotkaniu Pogoniści objęli w 19 minucie. Po dośrodkowaniu Tomasza Wiewiórki piłkę zgrał Dawid Jastrzębski, a akcję strzałem z 10 metrów skutecznie wykończył Krystian Gryglak. Gospodarze mogli odpowiedzieć wyrównującą bramką jeszcze przed przerwą, ale Kacper Wyrzykowski uderzył jedynie w poprzeczkę.

Po zmianie stron obie drużyny mogły pokusić się o trafienia. Okazję miał m.in. najlepszy strzelec okręgówki – Tomasz Mamis. Do siatki piłka wpadła jedynie raz, pod koniec spotkania.. W 78 minucie, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Dawid Dobrzański i ustalił wynik spotkania na 2:0.

Kolejny mecz Pogoń II rozegra w niedzielę 12 listopada o 13:00 w Żeliszewie Podkościelnym z miejscowym Jastrzębiem.

04.11.23, 13:30 – Łosice

Liga okręgowa: ŁDK Łosice – Pogoń II Siedlce 0:2 (0:1)

Bramki: Krystian Gryglak 19, Dawid Dobrzański 78

ŁDK: 1. Bartłomiej Radziwonka – 2. Michał Niciporuk (83, 23. Kajetan Rosiak), 3. Przemysław Radziwonka, 5. Aleksandr Suchanow, 8. Paweł Sawtyruk, 11. Kacper Wyrzykowski, 13. Jakub Głuchowski (76, 15. Bartłomiej Olędzki), 17. Kamil Kasjaniuk, 24. Dawid Ułasiuk (64, 19. Mateusz Chmielnicki), 35. Łukasz Naumiuk (83, 14. Filip Izdebski), 37. Dominik Jaszczuk (59, 7. Mateusz Weśniuk)

Pogoń II: 70. Krzysztof Popiołek (85, 77. Jacek Kozaczyński) – 2. Adrian Wrzosek (86, 22. Kuba Prachnio), 5. Kamil Dmowski (80, 15. Kacper Zdunek), 4. Paweł Łydkowski, 23. Krystian Gryglak (46, 19. Patryk Rojek), 14. Igor Szostek, 16. Dawid Dobrzański (86, 3. Radosław Droń), 20. Oliwier Myszkowski (85, 21. Bartosz Borkowski), 7. Tomasz Wiewiórka, 11. Dawid Jastrzębski (66, 17. Patryk Klimek), 10. Tomasz Mamis

Żółte kartki: Łukasz Naumiuk 38 – Adrian Wrzosek 36

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)