sobota, 4 maja 2024r.

Zwycięstwo na zakończenie

Pogoń III Siedlce w meczu kończącym rundę jesienną pokonała na wyjeździe GKS Dobre 1:0.

Mecz przebiegał pod kontrolą lidera rozgrywek, jednak po pierwszej połowie żadna ze stron nie potrafiła znaleźć sposobu na objęcie prowadzenia. Po przerwie siedlczanie mieli kilka sytuacji na gola, lecz szwankowała skuteczność. Okazje mieli m.in. Patryk KlimekWojciech Kisieliński i Bartosz Kryński. Jedyny gol w spotkaniu padł w 78 minucie. Kacper Zdunek opanował futbolówkę i obsłużył Klimka, a ten się nie pomylił. Gospodarze w końcówce meczu mogli doprowadzić wyrównania, ale skończyło się tylko na strachu.

Rundę jesienną w klasie A zespół Piotra Wałachowskiego zakończył na 1 miejscu z dorobkiem 34 punktów.

11.11.23, 13:20 – Dobre

Klasa A: GKS Dobre – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Patryk Klimek 78

Pogoń III: Patryk Szatkowski – Kuba Prachnio, Adrian Wrzosek, Bartosz Mlonek, Kacper Zdunek, Radosław Droń (46 Piotr Trębicki), Bartosz Borkowski (90 Tomasz Borkowski), Jakub Malinowski (70 Bartosz Kryński), Filip Grochala (85 Mikołaj Pluchrat), Mikołaj Bożek (46 Wojciech Kisieliński), Paweł Eleryk (46 Patryk Klimek)

Żółte kartki: Mikołaj Kępka – Filip Grochala 31, Piotr Trębicki 90+3

Sędzia: Rafał Polkowski (Siedlce)