środa, 8 maja 2024r.

Amazonka Wiśniew zagrała jak na lidera przystało (fotogaleria)

W ostatnim ligowym meczu w tym roku Amazonka Wiśniew rozgromiła MKL SEMP Siedlce.

Mecz toczył się do jednej bramki. Amazonka objęła prowadzenie już w 5 minucie za sprawą Patryka Ciulaka. Siedlczanie próbowali się odgryźć, ale w najważniejszym momencie brakowało im szczęścia. W 39 minucie Ciulak skompletował dublet po tym jak wykorzystał jedenastkę. Rzut karny był następstwem nierozważnego wejścia Radosława Władzińskiego w Sebastiana Krasuskiego. Do przerwy na 3:0 rezultat ustalił Mateusz Cabaj.

W drugiej połowie Amazonka dołożyła jeszcze pięć trafień. Ciulak skompletował hat tricka, Tomasz Kacprzak ustrzelił dublet, a do tego trafiali Sebastian Krasuski i Rafał Pieńkowski. Gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie Mateusza Karasińskiego.

Amazonka zakończyła jesienne zmagania na pozycji lidera z dorobkiem 30 punktów. SEMP jest przedostatni i ma pięć oczek.

12.11.23, 15:35 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: MKL SEMP Siedlce – Amazonka Wiśniew 1:8 (0:3)

Bramki: Mateusz Karasiński 55 – Patryk Ciulak 5, 39 (k), 52, Mateusz Cabaj 43, Sebastian Krasuski 58, Rafał Pieńkowski 65, Tomasz Kacprzak 74, 82

SEMP: 88. Radosław Władziński – 8. Kacper Grudziński (68, 6. Jakub Iwański), 30. Jarosław Głuchowski, 2. Piotr Staręga, 7. Mateusz Karasiński – 12. Bartosz Wojtkowski (46, 16. Piotr Osiak), 26. Jakub Deoniziuk, 11. Mikołaj Lipiński (44, 5. Bartosz Jaroszczyk; 88, 15. Michał Kotarski), 23. Krystian Dmowski (57, 22. Marcin Księżopolski), 14. Michał Gurbiel – 21. Mateusz Leszczyński (29, 19. Piotr Jasiński)

Amazonka: 12. Patryk Izdebski – 6. Kamil Woźniak (46, 63. Łukasz Suchożebrski), 2. Konrad Czarnacki (75, 5. Hubert Borkowski), 16. Dominik Pszkit (74, 4. Patryk Krasuski) – 66. Kamil Domański (46, 8. Kacper Bojanczuk), 85. Przemysław Gójski (61, 7. Rafał Pieńkowski), 10. Mateusz Cabaj, 9. Mateusz Kacprzak, 14. Tomasz Kacprzak – 98, Patryk Ciulak, 11. Sebastian Krasuski

Żółte kartki: Piotr Staręga 70, Piotr Jasiński 86 – Kamil Woźniak 3, Sebastian Krasuski 56

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)