czwartek, 2 maja 2024r.

Armia przezimuje na fotelu wicelidera

Bez niespodzianki obyło się w meczu ostatniej kolejki Klasy A w tym roku. Armia Żelków wygrała 5:1 z Wichrem Sadowne.

Wicher przyjechał na mecz w 13-osobowym składzie. Armia objęła prowadzenie w 25 minucie za sprawą Kamila Siekierki. W kilku innych sytuacjach brakowało spokoju lub celności. Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Michał Kozaczuk. Worek z bramkami na dobre rozwiązał w 72 minucie Karol Niegowski. Od tego momentu gole padały regularnie. Wicher pokusił się jedynie o trafienie kontaktowe, którego autorem był Jakub Jabłonka. Armia wygrała 5:1. W pełni zasłużenie.

Armia przezimuje na fotelu wicelidera z dobrymi widokami na drugi awans z rzędu.

11.11.23, 13:00 – Chodów

Klasa A: Armia Żelków – Wicher Sadowne 5:1 (1:0)

Bramki: Kamil Siekierka 25, Michał Kozaczuk 52, Karol Niegowski 72, Jakub Giziński 77, Michał Szcześniak 80 – Jakub Jabłonka 84

Armia: Kamil Gąsior – Michał Barszcz (73 Piotr Księżopolski), Marcin Dąbrowski (81 Bartosz Talacha), Michał Kozaczuk, Jakub Niegowski (78 Krystian Anusiewicz), Karol Niegowski (85 Bartosz Boreta), Patryk Sadowiak (69 Jakub Giziński), Kamil Siekierka, Michał Szcześniak, Dorian Zając

Żółte kartki: Michał Kozaczuk 12 – Maciej Mariański 86

Sędzia: Paweł Księżopolski (Siedlce)