poniedziałek, 6 maja 2024r.

Drużynowe sukcesy zapaśnicze

W dniach 10-11 listopada w Warszawie odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym.

Podczas obu turniejów reprezentacje województwa wazowieckiego zajęły pierwsze miejsca oraz wywalczyły tytuły Drużynowych Wojewódzkich Mistrzów Polski.

W Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski Kadetek w zapasach kobiet udział wzięły zawodniczki WLKS: Zuzanna Konaszuk, Łucja Korcz, Julia Lichocka, Helena Stelmaszczyk, Blanka Szczepańska, Wiktoria Udenyi, Katarzyna Urban.

W trakcie mistrzostw drużyna Mazowsza po zaciętych pojedynkach w fazie grupowej awansowała do ścisłego finału, w którym zwyciężyła 6:4 z niepokonanym od trzech lat województwem lubelskim i zdobyła tytuł Drużynowego Wojewódzkiego Mistrza Polski Kadetek w zapasach kobiet.

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: WLKS Siedlce-Nowe Iganie