poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Huragan odleciał z pełną pulą (fotogaleria)

Huragan Stare Babice wygrał 3:1 z rezerwami PSG KPS Siedlce.

W pierwszym secie wyrównana walka toczyła się do stanu 12:12. W tym momencie na zagrywkę wszedł Bartosz Zaborowski i po dobrej serii pomógł swojej drużynie odskoczyć na kilka oczek. PSG KPS II odpowiedział dobrymi serwami i skutecznymi blokami, dzięki czemu doprowadził do remisu po 20. W końcówce górą byli jednak przyjezdni. W drugim secie Huragan również wykazał swoją wyższość.

Trzecia partia była udana dla siedlczan. PSG KPS II już po kilku pierwszych akcjach osiągnął prowadzenie 9:4 po serii świetnych zagrywek Mateusza Ogrodniczuka. Rezerwy nie roztrwoniły przewagi i wygrały do 18. Początek czwartego seta dał nadzieję na doprowadzenie do tie-breaka. Huragan przetrwał jednak trudny moment i wrócił na swój normalny poziom. Goście wygrali ostatniego seta do 20, a cały mecz 3:1.

26 listopada o 18:00 PSG KPS II zagra w Sulejówku z UKS Herkules.

« z 2 »

19.11.23, 17:30 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – Huragan Stare Babice 1:3 (23:25, 21:25, 25:18, 20:25)

PSG KPS: 4. Jakub Kładź, 10. Jakub Jaśkiewicz, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 17. Michał Nasiłowski, 47. Kamil Kryszczuk, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 9. Wiktor Duda, 11. Krystian Potera, 24. Kacper Wierzejski