poniedziałek, 6 maja 2024r.

Niespodziewana porażka Basketu (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce po kiepskim spotkaniu przegrał 63:72 z Polonią Warszawa.

W pierwszym meczu, rozegranym w stolicy, Basket wygrał 90:72. Przed rewanżem to drużyna Rafała Sobiły była stawiana w roli faworyta. W pierwszych dwóch kwartach gospodarze mieli lekkie problemy, ale do szatni schodzili przy prowadzeniu 37:32.

Po przerwie Czarne Koszule uzyskały zdecydowaną przewagę. Młodzi koszykarze z Warszawy najpierw doprowadzili do remisu, następnie zbudowali kilkupunktową przewagę i skutecznie pilnowali jej do końca meczu. Ostatecznie Polonia wygrała w Siedlcach 72:63.

4 grudnia o 18:30 siedlczanie zagrają na wyjeździe z Gim92 Warszawa.

« z 2 »

26.11.23, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – Polonia Warszawa 63:72 (16:12, 21:20, 13:24, 13:16)

Basket: 10. Tomasz Wróbel 13, 8. Kamil Kalicki 9, 15. Dawid Możdżonek 9, 12. Michał Pilski 8, 14. Krzysztof Kania 7, 6. Bartłomiej Głuchowski 4, 9. Tomasz Gustołek 4, 5. Sławomir Wasilewski 4, 11. Władysław Stańczuk 3, 13. Aleksander Kielak 2, 4. Błażej Grochowski