poniedziałek, 6 maja 2024r.

Basket przegrał w stolicy

UKS Basket Siedlce przegrał 71:84 z Gim92 Warszawa.

W pierwszym meczu siedlczanie wygrali 85:81 ze stołeczną drużyną. Po końcowym gwizdku koszykarze Gim92 mieli sporo pretensji tak do agresywnie grających rywali, jak i pracy sędziów. Warszawianie zrewanżowali się na własnym parkiecie.

Szczególnie nieudana była druga kwarta w wykonaniu UKS Basket. Po wyraźnie przegranej odsłonie (6:28) do przerwy było 19:47. W drugiej połowie siedlczanie poprawili swoją grę, ale nie na tyle, aby odwrócić losy meczu. Drużyna Rafała Sobiły przegrała 71:84.

10 grudnia o 16:00 Basket podejmie Wilki Radzymin. To będzie ostatni mecz siedlczan w pierwszej fazie.

04.12.23, 18:30 – Warszawa

III liga: Gim92 Warszawa – UKS Basket Siedlce 84:71 (19:13, 28:6, 21:27, 16:25)

Basket: 10. Tomasz Wróbel 18, 13, Aleksander Kielak 14, 15. Dawid Możdżonek 14, 14. Krzysztof Kania 11, 5. Sławomir Wasilewski 9, 4. Błażej Grochowski 4, 8. Kamil Kalicki 1, 6. Bartłomiej Głuchowski