sobota, 27 kwietnia 2024r.

Udany rewanż siedlczan

PSG KPS II Siedlce rozpoczął rundę rewanżową od wygranej 3:1 w Raszynie z UKS Orlęta.

Siedlczanie zaczęli bieżący sezon od domowego meczu z Orlętami. Wówczas górą byli goście z Raszyna, którzy wygrali 3:1. W pierwszej kolejce rewanżowej PSG KPS II odpłacił się pięknym za nadobne.

Dwa pierwsze sety były zacięty. W premierowej partii dopiero 35 zdobyty punkt przez Orlęta przesądził o ich wygranej. Siedlczanie doprowadzili do remisu po zwycięstwie do 23. W kolejnych dwóch setach drużyna Pawła Michalaka była wyraźnie lepsza i zasłużenie wygrała za trzy punkty.

14 stycznia o 17:00 rezerwy PSG KPS podejmą SKK Belsk Duży.

16.12.23, 17:30 – Raszyn

I liga mazowiecka: UKS Orlęta Raszyn – PSG KPS II Siedlce 1:3 (35:33, 23:25, 16:25, 20:25)

PSG KPS II: 1. Wojciech Chomicz, 4. Jakub Kładź, 7. Rafał Protasiuk, 8. Wiktor Nowak, 9. Wiktor Duda, 11. Krystian Potera, 13. Marcel Szafrański, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 17. Michał Nasiłowski, 18. Kamil Zbucki (libero), 24. Kacper Wierzejski, 47. Kamil Kryszczuk