niedziela, 5 maja 2024r.

Zima nie pokrzyżowała szyków IV-ligowcom

Trudne warunki pogodowe nie zniechęciły IV-ligowców z Warszawy i Mińska Mazowieckiego do rozegrania sparingu.

Bohaterem pierwszej połowy był Miłosz Przybecki, który ustrzelił dublet. Gole byłego piłkarza Zagłębia Lubin i Polonii Warszawa przedzieliło trafienie Hutnika. Do przerwy było 2:1 dla Mazy. Po zmianie stron strzelali już tylko stołeczni piłkarze. Skończyło się okazałą wygraną Hutnika 6:2.

24 stycznia o 18:00 Mazovia zmierzy się w sparingu z III-ligową Victorią Sulejówek.

20.01.24, 10:20 – Warszawa

Sparing: Hutnik Warszawa – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:2 (1:2)

Bramki: Maksymilian Vogtman x2, Maciej Prusinowski, Ariel Borysiuk, Krzysztof Możdżonek, Patryk Winiarski – Miłosz Przybecki (dwie)

Mazovia: (I połowa) Mateusz Łysik – Dominik Sadzawicki, Szymon Tywanek, Łukasz Broź, Kacper Dakowicz – zawodnik testowany I, Mateusz Pędowski, Tomasz Nieścieruk, Wojciech Trochim, Miłosz Przybecki – zawodnik testowany II. (II połowa) zawodnik testowany III (zawodnik testowany IV) – Oliwier Jurczak, Mateusz Bienias, Dominik Sadzawicki, Kacper Dakowicz – Adrian Gilant, Kamil Szczęsny, Tomasz Nieścieruk (Aleksander Dzięcielski), Pawło Ksionz, Adrian Gilant (Jan Proczek) – Michał Bondara

źródło: własne / Mazovia Mińsk Mazowiecki; foto: Mazovia Mińsk Mazowiecki