niedziela, 5 maja 2024r.

Sparingowy remis z III-ligowcem

Mazovia Mińsk Mazowiecki zremisowała 2:2 z Victorią Sulejówek w drugim zimowym sparingu.

Do przerwy Mazovia przegrywała jedną bramką. Po zmianie stron podopieczni Piotra Rzepki doprowadzili do wyrównania. Bramki dla Mazy w drugiej połowie zdobywali zawodnik testowany oraz młody Adrian Gilant.

27 stycznia o 11:00 Mazovia zagra w Radomiu z Bronią.

24.01.24, 18:00 – Mińsk Mazowiecki

Sparing: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Victoria Sulejówek 2:2 (0:1)

Bramki dla Mazovii: zawodnik testowany II, Adrian Gilant

Mazovia: (I połowa) Mateusz Łysik – Oliwier Jurczak, Mateusz Bienias, Dominik Sadzawicki, Kacper Dakowicz – Miłosz Przybecki, Kamil Szczęsny, Bartosz Malesa, Wojciech Trochim, Eryk Więdłocha – Michał Bondara. (II połowa) Igor Ostrowski (zawodnik testowany I) – Oliwier Jurczak, Mateusz Bienias, Szymon Tywanek, Mateusz Różański – zawodnik testowany II, Mateusz Pędowski, Tomasz Nieścieruk, Wojciech Wocial, Adrian Gilant (Proczek) – zawodnik testowany III (Aleksander Dzięcielski)