Pogoń II zaczęła sparingowe granie od wygranej (multimedia)

Podopieczni Damiana Guzka wygrali 3:2 z Naprzodem Skórzec w pierwszym sparingu w zimowym okresie przygotowawczym.

Wszystkie gole w sparingu padły w pierwszej połowie. Zdecydowanie lepiej w mecz weszła Pogoń II Siedlce. Gospodarze po kwadransie prowadzili już 2:0. Szczególnie efektowne było otwierające spotkanie trafienie Dawida Jastrzębskiego, który po błędzie Patryka Sierociuka nawinął dwóch zawodników rywali i umieścił piłkę w bramce. Naprzód nie poddał się i w ciągu czterech minut doprowadził do remisu. Dublet ustrzelił Michał Mruz. Pogoń II błyskawicznie odpowiedziała golem Tomasza Wiewiórki, który wykorzystał dogranie Jastrzębskiego.

Po zmianie stron na placu gry pojawiły się niemal zupełnie odmienione jedenastki. To odbiło się na poziomie gry. Pogoń II wygrała 3:2.

3 lutego o 11:30 Pogoń II zmierzy się z Orlętami Łuków.

« z 2 »

27.01.24, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 3:2 (3:2)

Bramki: Dawid Jastrzębski 9, Bartosz Borkowski 15, Tomasz Wiewiórka 30 – Michał Mruz 26, 29

Pogoń II: Ernest Zbieć – 22. Tomasz Wiewiórka (46, 9. Wojciech Kisieliński), 18. Kuba Prachnio (46, 17. Kamil Krasuski), 4. Adrian Wrzosek (46, 8. Bartosz Mlonek), 2. Piotr Krasnodębski, 23. Szymon Mucha (46, 16. Jakub Gębicki) – 19. Paweł Szeląg, 15. Kacper Zdunek (56, 6. Radosław Droń), 8. Bartosz Borkowski (46, 19. Jakub Kosyl) – 16. Dawid Dobrzański (46, 20. Kacper Mitrzak), 10. Dawid Jastrzębski (46, 13. Patryk Klimek)

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)