Bez goli z Orlętami (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni zremisowały bezbramkowo w meczu sparingowym z Orlętami Łuków.

W zespole biało-niebieskich wystąpili testowani Vitor Gabriel z Naprzodu Skórzec oraz Pedroso Heric.

Po pierwszych 45 minutach Pogoniści mieli dwie okazje na zdobycie gola. Z rzutu wolnego uderzał Kamil Dmowski, ale golkiper przerzucił piłkę nad poprzeczką. Strzał na bramkę łukowian oddał także Vitor Gabriel, lecz piłka przeleciała obok słupka. W 59 minucie Radosław Droń mógł wyprowadzić Pogoń na prowadzenie, ale po rzucie rożnym w dogodnej sytuacji nie potrafił pokonać bramkarza gości. W końcówce spotkania znów szalę zwycięstwa mógł przechylić na korzyść siedlczan Dmowski, jednak nie trafił w światło bramki.

Sparing z Orlętami był pierwszym meczem rezerw tego dnia. O godz. 16:00 podopieczni Damiana Guzka zagrają z przebywającą na obozie w Siedlcach drużyną Polski U-17.

03.02.24, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 0:0

Pogoń II: Ernest Zbieć – Sebastian Stefaniak, Adam Lewkowski, Bartosz Mlonek, Kuba Prachnio, Vitor Gabriel – Radosław Droń, Kacper Mitrzak, Kamil Krasuski – Kamil Dmowski, Patryk Klimek. Od 46 minuty grali także: Jakub Gębicki, Pedroso Heric

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)