wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Remis trójki z Armią (fotogaleria)

W meczu sparingowym Pogoń III Siedlce zremisowała z Armią Żelków 2:2. Identyczny rezultat pomiędzy zespołami padł w ligowym spotkaniu jesienią.

Do przerwy siedlczanie prowadzili 2:0 po golach Wojciecha Kisielińskiego z rzutu karnego oraz Jakuba Kosyla. Po zmianie stron to tylko drużyna Armii zdobywała gole i zdołała wyrównać stan meczu.

Kolejne spotkanie Pogoń III rozegra w niedzielę 11 lutego o 9:30 w Siedlcach z ULKS Gołąbek.

03.02.24, 13:50 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń III Siedlce – Armia Żelków 2:2 (2:0)

Bramki: Wojciech Kisieliński 4 (k), Jakub Kosyl 35 – Dorian Zając (k), Michał Szcześniak

W 8 minucie Karol Niegowski (Armia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Pogoń III: Jacek Kozaczyński – Adam Świętochowski (46 Kacper Kalaciński), Ignacy Brochocki, Mikołaj Pluchrat (70 Jakub Woźniak) – Patryk Soczewka (46 Maciej Stefaniuk), Piotr Trębicki (46 Jakub Gębicki), Mikołaj Bożek (75 Piotr Trębicki), Paweł Eleryk (55 Gabriel Odrobiński), Jakub Kosyl (46 Eryk Płudowski) – Wojciech Kisieliński (55 Bartosz Kryński)

Armia: Przemysław Jakimiak – Marcin Dąbrowski, Maciej Osiej, Kamil Siekierka, Radosław Członka – zawodnik testowany, Piotr Niegowski, Michał Szcześniak, Michał Barszcz – Karol Niegowski, Dorian Zając. Grali także: Paweł Lewczuk, Jakub Giziński, Norbert Skaruz, Jakub Niegowski

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)