Mecz wygrany, trzecia kwarta do zapomnienia (multimedia)

UKS Basket wreszcie wrócił do gry. Podopieczni Rafała Sobiły wygrali 81:78 z KS Pułaski Warka.

Pierwsza połowa była udana w wykonaniu siedlczan, którzy schodzili na przerwę przy zasłużonym prowadzeniu 49:40. Odmłodzony skład Basketu nie był jednak w stanie utrzymać wysokiej formy przez cały mecz.

Trzecia kwarta zupełnie nie wyszła siedleckim koszykarzom. Przegrana 14:24 sprawiła, że przed ostatnią ćwiartką wszystko było możliwe. W końcówce było nerwowo, ale ostatecznie to gospodarze wypracowali nieznaczną przewagę i wygrali 81:78.

10 lutego o 18:00 Basket zagra w Nadarzynie z GLKS.

« z 2 »

04.02.24, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – KS Pułaski Warka 81:78 (27:19, 22:21, 14:24, 18:14)

Basket: 12. Michał Pilski 16, 15. Dawid Możdżonek 15, 14. Krzysztof Kania 14, 9. Wiktor Artych 9, 6. Bartłomiej Głuchowski 9, 4. Błażej Grochowski 7, 10. Adam Lendzion 6, 13. Adrian Piotrowski 3, 11. Władysław Stańczuk 2, 8. Olaf Wolszczak, 5. Maciej Pilski