Reprezentacyjna młodzież wygrała z Pogonią II (fotogaleria)

W swoim drugim sobotnim sparingu Pogoń II Siedlce uległa przebywającej na zgrupowaniu w Siedlcach reprezentacji Polski U-17 0:1.

Jedyny gol w spotkaniu padł w pierwszej połowie po rzucie rożnym. W pierwszej połowie Pogoń II stworzyła kilka niezłych okazji, ale w decydujących momentach brakowało zimnej krwi. Po zmianie stron siedlczanie nie byli w stanie odwrócić niekorzystnego rezultatu.

Kolejny mecz zespół Damiana Guzka rozegra w sobotę 10 lutego o 9:30 z Podlasiem Sokołów Podlaski.

03.02.24, 16:00 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Reprezentacja Polski U-17 0:1 (0:1)

Pogoń II: Jacek Kozaczyński – zawodnik testowany, Igor Szostek (46 Adrian Wrzosek), Piotr Krasnodębski – Tomasz Wiewiórka, Kacper Zdunek, Dawid Dobrzański, Bartosz Borkowski, Paweł Szeląg, Szymon Mucha – Dawid Jastrzębski. Od 60 minuty grał także: Jakub Kosyl

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej