sobota, 27 kwietnia 2024r.

Znicz górą w ostatnim wyjazdowym sparingu

Znicz Pruszków wygrał 2:1 w sparingu z Pogonią Siedlce.

Pogoń poniosła pierwszą porażkę w zimowym okresie przygotowawczym. Siedlczanie nie rozegrali wielkiego meczu i w ostatecznym rozrachunku okazali się słabsi od pierwszoligowego Znicza Pruszków.

W meczu trwającym 100 minut (2×50) Znicz jako pierwszy znalazł drogę do sieci. Gola strzelił Shuma Nagamatsu. Pogoniści odpowiedzieli za sprawą Dawida Burka. Znicz okazał się bardziej konkretny i postarał się w drugiej połowie o zwycięskie trafienie, którego autorem był Mateusz Grudziński.

10 lutego Pogoń wreszcie zagra u siebie. O 12:00 podejmie Podlasie Biała Podlaska, a o 15:00 Legionovię Legionowo.

03.02.23, 17:00 – Kręczki

Sparing: Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 2:1 (1:1)

Bramki: Shuma Nagamatsu, Mateusz Grudziński – Dawid Burka

Pogoń: (I połowa) Jakub Kowynia – Bartosz Wicenciak, Przemysław Misiak, Dawid Burka, Robert Majewski, Krystian Miś – Jakub Sinior, Lukáš Hrnčiar, Damian Szuprytowski – Tomasz Walczak, Cezary Demianiuk. (II połowa) Jakub Kowynia (70 Patryk Szatkowski) – Cezary Bujalski (80 Hubert Derlatka), Ernest Dzięcioł, Tomasz Lewandowski, Jakub Okusami, Titas Milašius – Jakub Sinior, Piotr Pyrdoł, Damian Szuprytowski (70 Kacper Bogusiewicz) – Danny Babor, Mateusz Majewski. Grał także: Oliwier Myszkowski

Grano 2×50 minut