Osiem goli w meczu rezerw (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce zremisowała z V-ligowym Podlasiem Sokołów Podlaski 4:4.

Już w 2 minucie spotkania wynik meczu otworzył Jakub Żeleźnicki. Prowadzenie sokołowian w 28 minucie podwyższył Jewhen Pyłypczuk, Pięć minut przed przerwą Michał Panufnik zdobył efektownego gola po rzucie rożnym. Przed przerwą siedlczanie zdołali także strzelić gola za sprawą skutecznej dobitki Szymona Muchy po uderzeniu Patryka Klimka.

W 58 minucie Jakub Kozaczuk wywalczył i wykorzystał rzut karny. Cztery minuty później błąd Dawida Ardeja wykorzystał Klimek. Kontaktowego gola w 64 minucie zdobył Kamil Dmowski. W końcówce spotkania biało-niebiescy doprowadzili do remisu za sprawą gola Klimka.

Kolejne spotkanie sparingowe Pogoń II rozegra w sobotę 17 lutego o 12:00 z Wektrą Zbuczyn.

10.02.24, 10:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:4 (1:3)

Bramki: Szymon Mucha 41, Patryk Klimek 62, 87, Kamil Dmowski 64 – Jakub Żeleźnicki 2, Jewhen Pyłypczuk 28, Michał Panufnik 40, Jakub Kozaczuk 58

Pogoń II: Krzysztof Popiołek – 17. Tomasz Wiewiórka (46, 17. Filip Grochala), 5. Kuba Prachnio, 4. Adrian Wrzosek (46, 13. Bartosz Mlonek), 6. Piotr Krasnodębski, 24. Szymon Mucha – 19. Radosław Droń (20, 18. Patryk Klimek), 3. Paweł Szeląg (46, 15. Kacper Zdunek), 2. Kamil Dmowski – 20. Dawid Dobrzański, 10. Dawid Jastrzębski (46, 4. Kacper Mitrzak)

Podlasie: Piotr Szczęsny – Kacper Retko, Michał Panufnik, Adam Zając – Jarosław Szach, Kacper Komycz, Marcin Siedlecki, Michał Markiewicz, Jewhen Pyłypczuk – Dominik Krupa, Jakub Żeleźnicki. W II połowie grali także: Mateusz Suchożebrski, Dawid Ardej, Dominik Barciak, Hubert Fabisiak, Bartosz Kostrzewa, Mateusz Bartoszewski, Piotr Leszczyński, Paweł Buczyński, Jakub Kozaczuk, Michał Piotrowski

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)