niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Sparingowy remis Armii z Jastrzębiem (multimedia)

Armia Żelków zremisowała 1:1 z Jastrzębiem Żeliszew w rozegranym w Siedlcach meczu sparingowym.

Prawie 20 minut trwało wzajemne badanie sił. Impas mógł przerwać testowany w Jastrzębiu Kacper Skwierczyński, jednak uderzył z dystansu nad poprzeczką. Armia błyskawicznie odpowiedziała za sprawą Karola Niegowskiego, który trafił w boczną siatkę w dogodnej sytuacji. Po 30 minutach drużyna z gminy Kotuń objęła prowadzenie. Cezary Bareja zamienił na bramkę podanie Kacpra Dymowskiego. Tuż przed przerwą do wyrównania po błędzie bramkarza Jastrzębia doprowadził Krystian Anusiewicz.

W drugiej połowie goli już nie było, choć z obu stron pojawiły się okazje ku temu. Ostatecznie Armia zremisowała 1:1 z Jastrzębiem.

Armia w przyszły weekend zmierzy się z Amazonką Wiśniew. Z kolei 17 lutego o 16:00 Jastrząb zagra w Mińsku Mazowieckim z Victorią Kałuszyn.

11.02.24, 11:35 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Armia Żelków – Jastrząb Żeliszew 1:1 (1:1)

Bramki: Krystian Anusiewicz 43 – Cezary Bareja 30

Armia: zawodnik testowany – Jakub Niegowski, Kamil Siekierka, Piotr Księżopolski, Mateusz Wójcik – Łukasz Pucyk, Michał Kozaczuk, Piotr Niegowski, Jakub Giziński – Karol Niegowski, Dorian Zając. Grali także: Damian Chromiński, Marcin Dąbrowski, Radosław Członka, Krystian Anusiewicz, Michał Szcześniak, Grzegorz Tchórzewski.

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kacper Dymowski, Wałentyn Mychajłow, Piotr Czyżyk, Jakub Grzebieliszewski – Cezary Bareja, Bartosz Wojewódzki, Michał Mularczyk, Kacper Skwierczyński, Kamil Kielak – Kacper Tosiński. Grali także: Bartosz Gruba, Paweł Jóźwiak, Patryk Kukla, Kacper Kulesz, Mateusz Tosiński, Dawid Wereda, zawodnik testowany

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)