środa, 21 lutego 2024r.

Kolejny udany turniej w Zbuczynie (fotogaleria)

10 lutego w Zbuczynie rywalizowali młodzi piłkarze z roczników 2010 i 2011. Stawką był Puchar Wójta Gminy Zbuczyn – Huberta Pasiaka, a za organizację zmagań odpowiedzialna była Wektra.

W porannym turnieju najlepsza okazała się Masovia Siedlce. Druga była Lesovia Trzebieszów, zaś trzeci Jastrząb Żeliszew. MVP został Mateusz Malesa z Jastrzębia, najlepszym strzelcem okazał się Kacper Kocoń (Masovia), zaś najlepszym bramkarzem Krzysztof Wilczyński (Lesovia).

Ponadto wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy w każdej z drużyn. W Amazonce Wiśniew był to Jakub Kiszko, w Jastrzębiu – Kornel Końca, w Lesovii – Maciej Grozd, w Masovii – Maciej Grochowski, zaś w Wektrze Robert Podniesiński oraz Piotr Ostrojski.

Po południu odbył się turniej główny. Podium obsadzili, kolejno, SEMP Siedlce, Hurgagan Międzyrzec Podlaski oraz Wektra Zbuczyn. Najlepszym zawodnikiem został Karol Pasiak (Wektra), najlepszym strzelcem Karol Charczuk (Huragan), zaś najlepszym bramkarzem Bartosz Nowak (SEMP).

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach to: Bartosz Zając (SEMP), Piotr Omelańczuk (Huragan), Igor Góral (Jastrząb), Miłosz Dziewulski (Amazonka), Kacper Bojar i Mateusz Zalewski (Wektra).

Wójt Gminy Zbuczyn Hubert Pasiaka nie tylko ufundował puchary, ale i je wręczył. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

17 lutego na hali w Zbuczynie zostanie rozegrany turniej roczników 2013 oraz 2014.

 

źródło i foto: własn

DODAJ KOMENTARZ

Użytkownik
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo dla sempa no wreszcie coś wam się udało

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;