czwartek, 9 maja 2024r.

Gołąbek zaaplikował osiem goli SEMPowi

ULKS Gołąbek wygrał 8:1 z MKL SEMP Siedlce.

Dwie ligi różnicy dzielące ULKS od SEMPa były aż nadto widoczne. Podopieczni Adriana Czerskiego już do przerwy osiągnęli pięciobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie drużyna grająca na co dzień w siedleckiej okręgówce nieco spuściła z tonu. Na kwadrans przed końcem o honorowe trafienie dla siedlczan postarał się Piotr Staręga, który wykorzystał jednastkę. Ostatecznie SEMP przegrał 1:8.

24 lutego SEMP podejmie Victorię Kałuszyn. Początek meczu o 18:30.

17.02.24, 11:50 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: MKL SEMP Siedlce – ULKS Gołąbek 1:8  (0:5)

Bramki: Piotr Staręga 75 (k) – Damian Rytel 11, Mateusz Michalak 16, Michał Kruszewski 36, 43, Szymon Skóra 40, Mariusz Olszewski 57, 86, zawodnik testowany II 84

SEMP: Oliwier Cegiełka – Piotr Staręga, Mateusz Postrzygacz, Piotr Osiak, Aleksander Fiuk, Jakub Deoniziak, Jakub Iwański, Michał Gurbiel, Wojciech Karabin, Mikołaj Lipiński, Mateusz Leszczyński

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)