niedziela, 5 maja 2024r.

Maza lepsza od III-ligowca

Mazovia Mińsk Mazowiecki zanotowała cenne sparingowe zwycięstwo. Podopieczni Piotra Rzepki wygrali 2:0 z Legionovią Legionowo.

Froma mińszczan zdaje się zwyżkować. Po dobrym meczu z rezerwami Legii zakończonym bezbramkowym remisem przyszła kolej na wygraną z Legionovią Legionowo. Obie bramki dla Mazy padły w krótkim odstępie czasu. Najpierw trafił Miłosz Przybecki, a następnie testowany napastnik. Więcje goli nie było i mińszczanie mogli się cieszyć z wygranej 2:0.

W wyjściowym składzie Mazovii zaprezentował się świeżo zakontraktowany Michał Masłowski.

24 lutego o 14:00 Mazovia zagra na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

17.02.24, 11:00 – Legionowo

Sparing: Legionovia Legionowo – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:2)

Bramki: Miłosz Przybecki 42, zawodnik testowany I 44

Mazovia: (I połowa) Mateusz Łysik – Wiktor Antonowicz, Mateusz Bienias, Łukasz Broź, Kacper Dakowicz – Miłosz Przybecki – Bartosz Malesa, Wojciech Trochim, Michał Masłowski, Eryk Więdłocha – zawodnik testowany I. (II połowa) Dominik Pusek – Oliwier Jurczak, zawodnik testowany II, Dominik Sadzawicki, Tomasz Nieścieruk – Adrian Gilant, Kamil Szczęsny, Mateusz Pędowski, Wojciech Wocial, zawodnik testowany III – Michał Bondara

Grano 2×60 minut

źródło: własne / Mazovia Mińsk Mazowiecki; foto: Mazovia Mińsk Mazowiecki