niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Rezerwy poszły w ślady pierwszego zespołu (multimedia)

PSG KPS II Siedlce wygrał 3:1 z RAS6 Szydłowiec.

Rezerwy siedleckiego pierwszoligowca przespały drugiego seta, w którym przegrały do 15. W pozostałych siedlczanie wyraźnie górowali nad rywalami z Szydłowca. Szczególnie imponowały ataki Wiktora Nowaka, który korzystając ze znakomitych warunków fizycznych częstokroć atakował z pułapu niemożliwego dla blokujących. W dwóch ostatnich setach siedlczanie pozwolili rywalom na ugranie łącznie ledwie 31 punktów. PSG KPS II wygrał 3:1.

25 lutego 19:00 PSG KPS II zagra na wyjeździe z MOS Iskra Warszawa.

18.02.24, 18:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – RAS6 Szydłowiec 3:1 (25:22, 15:25, 25:13, 25:18)

PSG KPS II: 1. Wojciech Chomicz, 4. Jakub Kładź, 8. Wiktor Nowak, 11. Krystian Potera, 17. Michał Nasiłowski, 47. Kamil Kryszczuk i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 7. Rafał Protasiuk, 9. Wiktor Duda, 13. Marcel Szafrański, 24. Kacper Wierzejski