niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Wiktoria Victorii z SEMPem (fotogaleria)

Victoria Kałuszyn wygrała 3:1 z MKL SEMP Siedlce.

Pierwsza połowa nie wskazywała na porażkę drużyny dowodzonej przez Krzysztofa Cabaja. Po kwadransie nerwowej gry z obustron bezbramkowy impas przełamał Mikołaj Lipiński. Po chwili SEMP miał doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia. Do przerwy utrzymał się rezultat 1:0 na korzyść gospodarzy. Po zmianie stron Victoria wzięła sprawy w swoje ręce. Paweł Walkowski ustrzelił hat tricka i poprowadził kałuszynian do wygranej.

3 marca o 16:30 MKL SEMP zagra z Niwą Tęczki.

24.02.24, 15:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: MKL SEMP Siedlce – Victoria Kałuszyn 1:3 (1:0)

Bramki: Mikołaj Lipiński 15- Paweł Walkowski (trzy)

SEMP: (I połowa) Oliwier Cegiełka – Kacper Grudziński, Mateusz Postrzygacz, Piotr Staręga, Daniar Feiczuk, Bartosz Wojtkowski, Dominik Zienkiewicz, Jakub Deoniziak, Aleksander Fiuk, Michał Gurbiel, Mikołaj Lipiński. (II połowa) Radosław Polak – Piotr Osiak, Dominik Sokołowski, Piotr Staręga, Daniar Feiczuk, Jakub Iwański, Miłosz Nasiłowski, Wojciech Karabin, Siergiej Szapowałenko, Sergiusz Wojczuk, Kacper Wiśniewski

Sędzia: Dawid Ornoch (Siedlce)