piątek, 3 maja 2024r.

Pięć setów i jeden punkt rezerw PSG KPS

PSG KPS II Siedlce przegrał 2:3 z MOS Iskra Warszawa.

Siedlczanie mają pełne prawo, aby żałować straty punktów w meczu z Iskrą. Szczególnie szkoda czwartego seta, który nie wyszedł rezerwom, a przy stanie 2:1 dla przyjezdnych otworzyła się szansa na pełną pulę. Stołeczni siatkarze zdołali jednak doprowadzić do remisu, a co za tym idzie tie-breaka. Po zaciętym piątym secie z czwartej wygranej w sezonie cieszył się MOS Iskra.

1 marca o 20:00 PSG KPS II zagra na wyjeździe z Huraganem Stare Babice.

25.02.24, 19:00 – Warszawa

I liga mazowiecka: MOS Iskra Warszawa – PSG KPS II Siedlce 3:2 (20:25, 25:21, 19:25, 25:19, 17:15)

PSG KPS II: Wojciech Chomicz, Jakub Kładź, Kamil Kryszczuk, Michał Nasiłowski, Krystian Potera, Kacper Wierzejski, Jakub Kładź i Kamil Zbucki (libero) oraz Wiktor Duda, Łukasz Jastrzębski