Armia bezbronna w meczu z Gołąbkiem (fotogaleria)

Armia Żelków przegrała 0:2 w sparingowym meczu z ULKS Gołąbek.

W pierwszej połowie goli nie było, a Armia toczyła wyrównany bój z grającym w wyższej lidze ULKS. Po przerwie w grze drużyny Łukasza Guzowskiego pojawiły się mankamenty. Jeden z nich w 52 minucie wykorzystał Roman Bilinśkyj, który przymierzył zza szesnastki. W końcówce ULKS Gołąbek przypieczętował zwycięstwo po efektownym trafieniu Karola Kruszewskiego.

Kolejnym rywalem Armii będzie Podlasie II Sokołów Podlaski. Dla ULKS Gołąbek sparing z drużyną z gminy Siedlce był próbą generalną przed zaplanowanym na 10 marca zaległym meczem ligi okręgowej z Czarnymi Węgrów. Do spotkania dojdzie w Siedlcach, a pierwszy gwizdek zabrzmi o 14:15.

02.03.24, 13:35 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Armia Żelków – ULKS Gołąbek 0:2 (0:0)

Bramki: Roman Bilinśkyj 52, Karol Kruszewski 87

Armia: Przemysław Jakimiak – Jakub Niegowski, Kamil Siekierka, Piotr Księżopolski, Michał Barszcz – Grzegorz Tchórzewski, Jakub Kozaczuk, Piotr Niegowski, Michał Szcześniak – Karol Niegowski, Dorian Zając. Grali także: Krystian Anusiewicz, Jakub Giziński, Łukasz Pucyk, Mateusz Wójcik, Marcin Izdebski

Sędzia: Grzegorz Męczyński (Siedlce)