Sparingowa porażka z młodzieżowcami Legii (fotogaleria)

Zespół MKP Pogoń w meczu sparingowym uległ drużynie juniorów Legii Warszawa 0:2.

Po pierwszej połowie meczu w lepszych nastrojach była młodzieżowa drużyna Legionistów. W 14 minucie z boku pola karnego uderzył Jakub Żewłakow, a piłka od słupka wpadła do siatki. Po chwili kolejną szansę na gola mieli warszawianie, jednak Jakub Kowynia i Dawid Burka uchronili biało-niebieskich przed utratą. Nie udało się tego dokonać w 18 minucie, kiedy Przemysław Mizera podwyższył prowadzenie po podaniu Jakuba Zbróga.

W drugiej połowie siedlczanie próbowali odrobić straty. W 54 minucie Lukáš Hrnčiar strzelił z 20 metrów, lecz bramkarz Jakub Zieliński odbił futbolówkę. Zamiast kontaktowego gola, goście mogli po raz trzeci skarcić Pogonistów. W 87 minucie Igor Skrobała po indywidualnej akcji był blisko trafienia, ale uderzył nad poprzeczką.

Dostępu do bramki Legii od 70 minuty bronił wychowanek Pogoni Hubert Nowak.

Przed Pogonią kolejne spotkanie ligowe. W sobotę 9 marca o 12:00 w Niepołomicach siedlczanie zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.