niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Pewna wygrana UKS Basket na zakończenie drugiego etapu (multimedia)

UKS Basket Siedlce wygrał 74:50 z GLKS Orzeł Nadarzyn.

Początek spotkania był niemrawy z obu stron. Drużyna Rafała Sobiły rozkręciła się dopiero po trójce Olafa Wolszczaka. Do przerwy siedlczanie prowadzil 36:25.

W drugiej połowie UKS Basket powiększył swoją przewagę. Szczególnie udana w wykonaniu gospodarzy była czwarta kwarta. Ostatecznie siedlczanie wygrali 74:50. Zwieńczeniem meczu był trójka Wolszczaka.

Prawdopodobnie to nie koniec gry dla UKS Basket w tym sezonie. W przyszłym tygodniu mają zostać podane szczegóły odnośnie trzeciego etapu rozgrywek.

03.03.24, 16:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – GLKS Orzeł Nadarzyn 74:50 (15:16, 21:9, 17:16, 21:9)

Basket: 12. Michał Pilski 14, 14. Krzysztof Kania 12, 8. Olaf Wolszczak 12, 3. Bartłomiej Głuchowski 11, 13. Aleksander Kielak 8, 15. Dawid Możdżonek 8, 11. Władysław Stańczuk 4, 6. Adnan Ahmad 2, 34. Adam Lendzion, 9. Wiktor Artych 1, 5. Maciej Pilski, 10. Adrian Piotrowski