Wyraźne zwycięstwo SEMPa

MKL SEMP Siedlce wygrał 5:2 z Niwą Tęczki. Bohaterem sparingu był Mikołaj Lipiński, który skompletował hat tricka.

To pierwsza wygrana drużyny Krzysztofa Cabaja w zimowym okresie przygotowawczym. Tydzień wcześniej SEMP rozegrał dobre zawody przeciwko Victorii Kałuszyn, jednak zabrakło skuteczności. W meczu z Niwą było dużo lepiej. Poza hat trickiem Lipińskiego drogę do siatki B-klasowego rywala znaleźli Michał Gurbiel i Aleksander Fiuk. Wygrana 5:2 jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

9 marca o 9:30 SEMP zagra z Jastrzębiem Żeliszew. Kolejnym sparingowym rywalem Niwy będzie ŁDK II Łosice.

03.03.24, 16:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: MKL SEMP Siedlce – Niwa Tęczki 5:2

Bramki: Mikołaj Lipiński (trzy), Michał Gurbiel, Aleksander Fiuk – Krzysztof Łokietek, Kamil Kaniecki

SEMP: (I połowa) Radosław Władziński – Wojciech Karabin, Kacper Grudziński, Mateusz Postrzygacz, Piotr Osiak, Jakub Iwański, Michał Gurbiel, Jakub Deoniziak, Aleksander Fiuk, Bartosz Wojtkowski, Mikołaj Lipiński. (II połowa) Radosław Polak – Daniar Feiczuk, Wojciech Karabin, Jakub Iwański, Miłosz Nasiłowski, Kacper Wiśniewski, Dominik Sokołowski, Bartosz Wojtkowski Jakub Deoniziak, Sergiusz Wojczuk, Mikołaj Sienkiewicz

Niwa: Karol Dziedzic – Kamil Kisieliński, Rafał Romaniuk, Maciej Kaniecki, Kamil Celiński, Maciej Lejnert, Karol Dobrowolski, Marek Kwasiński, Dominik Koszara, Karol Grochowski, Kamil Kaniecki. Grali także: Krzyzsztof Łokietek, Michał Kamiński, Sebastian Komar

Sędzia: Krzysztof Cabaj (Siedlce)