Druga Pogoń lepsza od Wektry (fotogaleria)

W meczu sparingowym MKP Pogoń II Siedlce pokonał Wektrę Zbuczyn 7:1.

Na przerwę Pogoniści schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Bramki dla siedlczan zdobyli Cezary Bujalski po rzucie karnym oraz Szymon Mucha. Po zmianie stron kontaktowego gola zdobyli goście. Po stracie Oliwiera Myszkowskiego piłkę przejął Paweł Klewek i zmniejszył przewagę biało-niebieskich. Dwie minuty później Myszkowski odpokutował swój błąd i zdobył gola na 3:1 po skutecznie wykonanym rzucie wolnym. W późniejszym czasie gry do siatki trafiali jedynie Pogoniści. Łupem bramkowym podzielili się: Patryk Klimek (dwa gole) oraz Kacper Bogusiewicz (dwa gole).

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 10 marca o 10:00 w Krzymoszach z miejscowym Grodziskiem.

« z 2 »

09.03.24, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 7:1 (2:0)

Bramki: Cezary Bujalski (k), Szymon Mucha, Oliwier Myszkowski 56, Patryk Klimek 74, 82, Kacper Bogusiewicz 78, 86 – Paweł Klewek 54

Pogoń II: Krzysztof Popiołek – 5. Kuba Prachnio (80, 3. Tomasz Borkowski), 13. Adrian Wrzosek, 24. Adam Lewkowski – 21. Szymon Mucha, 15. Dariusz Strus, 6. Kacper Bogusiewicz, 10. Oliwier Myszkowski, 7. Cezary Bujalski – 8. Bartosz Borkowski, 16. Patryk Klimek

Wektra: Ernest Zbieć – 18. Jakub Grodzicki, 30. Tomasz Lada (83, 2. Mateusz Tyszkiewicz), 24. Emil Michalak, 33. Kamil Bobryk (58, 25. Michał Grochowski) – 9. Krystian Zbieć (67, 5. Kamil Golec), 7. Paweł Klewek (63, 14. Hubert Lubelski), 34. Bartosz Karczmarek (78, 3. Michał Bobryk), 27. Krystian Musiejczuk, 23. Miłosz Lubelski (44, 6. Damian Prokurat) – 10. Jakub Bobryk (83, 26. Rafał Skolimowski)

Żółta kartka: Krystian Zbieć 55, Jakub Grodzicki 76

Sędzia: Arkadiusz Wróbel (Siedlce)