czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Echa meczu Sandecja – Pogoń (wideo)

W sobotnie wczesne popołudnie Pogoń Siedlce wygrała 3:2 z Sandecją Nowy Sącz. Jakie są echa tego pojedynku?

CZAREK W TOP 5

Dubletem z rzutów karnych Cezary Demianiuk wskoczył do piątki najlepszych strzelców Pogoni w XXI wieku. Wychowanek MKP ma obecnie 35 trafień w pierwszej drużynie. Przed nim są jedynie Mariusz Kruk (36 goli), Piotr Ogórek (37 goli), Maciej Florczuk (39 goli) oraz Łukasz Firus (80 goli).

TRENER RYWALI WYBRAŁ MILCZENIE

Trener Sandecji miał prawo czuć się oszukany po meczu z Pogonią, szczególnie z powodu decydującej jedenastki. Oto co powiedział Robert Kasperczyk na konferencji.

A Pogoń? Pogoń może powiedzieć los oddał to co zabrał w Stalowej Woli. Czy tak to powinno wyglądać to już zupełnie inna kwestia.

DEBIUT LITWINA

Titas Milašius wreszcie zaprezentował swoje umiejętności w II lidze. Litwin uporał się ze skutkami urazu i w trzeciej wiosennej kolejce zanotował debiut w oficjalnym meczu.

WYJAZDOWY LIDER

Nikt w II lidze nie punktuje poza domem tak dobrze jak Pogoń Siedlce. Bilans 6-3-4 w delegacjach musi robić wrażenie. Poraz wyjazdowe sukcesy przełożyć na dom, ponieważ cztery najbliższe mecze Pogoni odbędą się w Siedlcach.

 

źródło: własne; foto: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

 1. Gratulacje za wyszarpane 3 punkty, choć martwią męczarnie z czerwoną latarnią ligi i strata 2 bramek z najsłabiej usposobioną ofensywą tych rozgrywek. Zwycięzców się jednak nie sądzi i proszę, żeby vira, qqq, ole gunar solskier, etc. też tego nie robili. Zrozumcie wreszcie, że nikt nie chce Was czytać. Ilekroć nie rozmawiam ze swoimi kolegami, to zawsze gratulują mi odwagi mówienia niewygodnej prawdy na tym forum, ale zaznaczają jednocześnie, że wypociny wyżej wymienionych koleżków wywołują u nich wymioty.

  We środę będzie o wiele trudniej, bo przyjeżdża do nas Stomil, choć obowiązek każe mi napisać, że przybywa coraz lepiej funkcjonująca machina Bartka Tarachulskiego. Remis bierzmy w ciemno, ale i porażkę przyjmijmy z podniesioną głową. Oby nie była za wysoka i po walce. Obiecuję sobie wiele po tym meczu, a Filipek specjalnie na tę okoliczność przełożył swoją lekcję gry na pianinie.

  Z tego miejsca chciałbym też serdecznie podziękować prawdziwym kibicom Pogoni, którzy gremialnie lajkowali mój poprzedni post. To jednak ciągle za mało, więc proszę o więcej. Stać Was na to i pamiętajcie, że nie dajecie plusów dla mnie, ale dla naszej wspólnej sprawy, którą jest dobro Pogoni.

 2. chodza słuchy ze w całym miescie wykupione zostały wszystkie zapasy wazeliny zbysiu wiesz cos o tym?:)))))
  jak bedziecie w srode na stadionie to wypatrujcie w pierwszym rzedzie przy lawce stomilu takiego małego trolla wpatrzonego kochajacym wzrokiem w pewnego nieudacznego trenera pogonionego z kalisza i spuszczajacego wlasnie stomil do 3 ligihahahahaha

 3. ” coraz lepiej funkcjonująca machina Bartka Tarachulskiego”
  Która obrała wyraźny kurs na 3 lige.

 4. Co się dzieje z obroną trenerze? To nieporozumienie ci obrońcy. Awans? Z tymi obrońcami?

 5. Kiedy do składu wróci Lewandowski?
  Kiedy trener sobie w końcu uświadomi, że bez Lewego ta obrona nie będzie dobrze funkcjonowała?
  Kiedy w końcu trener uświadomi sobie, że prywatne wojenki z piłkarzami do niczego dobrego nie doprowadzą?

 6. Na razie wyniki są ponad stan i treneiro może gwiazdorzyć. Ale skłócanie zawodników i szukanie zwady nigdy dobrze się nie kończy. Wszyscy wiedzą że Lewandowski to najsolidniejszy obrońca w Pogoni. I nigdy nie zawiódł. Ale akurat z nim trenerzyna szukał zwady. Na siłe. Solidnego trenera cechuje to że nigdy dobrego zawodnika nie posadzi na ławce pomimo osobistych animozji. A Brzozowski? Chyba za bardzo zadufany w sobie i przerosnięte ego. Narobił kwasów, za chwilę odejdzie bo to pewne ( taka robota trenera, dzisiaj tu jutro tam) a bajzel pozostanie w Siedlcach.

  1. Skąd słowa o „wynikach ponad stan”? Mamy przyzwoity zespół z mimo wszystko przyzwoitym trenerem, który (przynajmniej jesienią) gra przyzwoicie, więc i osiąga przyzwoite wyniki. Z mojej perspektywy Pogoń w poprzednich sezonach też stać było na górną połówkę i walkę o baraże, więc teraz wyniki są odpowiednie, a poprzednio były poniżej możliwości.

 7. Ponad stan w kontekscie finansów klubu. Kasa pusta. Zawodnicy od blisko dwóch miesięcy nie widzieli wypłat. Kto ciekawy niech spyta samych zawodników a żaden działacz niech nie pisze że to kłamstwo. To fakty. Sponsorzy przestali od jakiegoś czasu wykładać kasę. 1 liga? Ja chciałbym ale moje chciejstwo jak i wielu kibiców niewiele jest warte.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;