czwartek, 9 maja 2024r.

PSG KPS II silniejszy od Herkulesa

PSG KPS II Siedlce wygrał 3:1 z UKS Herkules Sulejówek.

Podopieczni Pawła Michalaka znakomicie weszli w mecz. Wygrana do 12 w pierwszym secie nie pozostawiła rywalom złudzeń. Drugi set nie miał tak przyjemnego przebiegu dla miejscowych. Herkules wstał z kolan i wygrał do 20. W kolejnych dwóch partiach wszystko wróciło do normy znanej z pierwszego seta. PSG KPS II wygrał do 19 i 17, a co za tym idzie cały mecz za trzy punkty.

17 marca o 18:30 PSG KPS II zagra w Jedlińsku z SPS.

10.03.24, 20:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – UKS Herkules Sulejówek 3:1 (25:12, 20:25, 25:19, 25:17)

PSG KPS II: 1. Wojciech Chomicz, 4. Jakub Kładź, 7. Rafał Protasiuk, 9. Wiktor Duda, 10. Jakub Jaśkiewicz, 11. Krystian Potera, 13. Marcel Szafrański, 17. Michał Nasiłowski, 18. Kamil Zbucki (libero), 24. Kornel Wierzejski, 47. Kamil Kryszczuk, 77. Łukasz Jastrzębski