czwartek, 25 kwietnia 2024r.

Awans po barażach w Dzień Dziecka?

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN ustalił dokładne terminy meczów barażowych o awans do Fortuna I ligi.

Mecze 1/2 finału pomiędzy z drużynami z miejsce 3-6 zostaną rozegrane 29 maja (środa) o 16:00 i 18:45. Spotkanie finałowe odbędzie się 1 czerwca (sobota) o 16:30.

Gospodarzem zawsze będzie zespół zajmujący wyższe miejsce w tabeli. Pogoń obecnie plasuje się na najwyższej barażowej pozycji.

 

źródło: własne / PZPN; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Jakie baraże… Jak może być dobrze jak 4 najlepszych ludzi rezygnuje z zarządu bo nie mogą się porozumieć z prezesem. Klub ukrywa tę informację. To są jakieś jaja

    1. Na tym to polega. Plebs ma nic nie wiedzieć. Pismaki mają zapewne nakaz milczenia bo…….. Zarząd podał się do dymisji. Najważniejsi i jedyni sponsorzy odeszli. W kasie zero. Długi. Piłkarze od dwóch miesięcy bez wypłat. Jeśli jest jak jest to o co chodzi? Prezesie a ty dalej na stanowisku? Jak zadłużysz solidnie klub to wtedy uciekniesz opowiadając jakim byłeś cudownym i operatywnym prezesem? Sponsorzy by zostali ale warunkiem było twoje odejscie. Dobro klubu masz gdzieś. Stanowisko, prezesura ponad wszystko, prawda?

  2. Dziś po meczu będzie okazja do rozmowy z Bartkiem Tarachulskim i omówienia jego powrotu wraz z bogatym sponsorem zza Oceanu. Trzymam kciuki oby się udało przekonać ich do powrotu.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;