poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Amazonka zaczęła wiosnę od wygranej

Amazonka Wiśniew zrewanżowała się rezerwom ŁDK Łosice za jesienną porażkę.

Do przerwy Amazonka prowadziła 2:0. W 10 minucie gościom z Wiśniewa prowadzenie zapewnił Patryk Ciulak, który wykorzystał jedenastkę. Drużyna Michała Artycha nie zadowoliła się minimalną przewagą. W 26 minucie Erwin Wyżywniak zamienił na bramkę podanie Grzegorza Gaja z rzutu wolnego.

Po przerwie Amazonka kontrolowała sytuację na boisku i dowiozła dwubramkowe prowadzenie do końca.

30 marca o 12:00 Amazonka zagra w meczu na szczycie z Zorzą Sterdyń.

23.03.24, 15:00 – Łosice

Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 0:2 (0:2)

Bramki: Patryk Ciulak 10 (k), Erwin Wyżywniak 26

ŁDK II: Filip Podlipniak – 31. Jakub Wojtczuk, 4. Kacper Izdebski (84, 24. Szymon Domański), 16. Mikołaj Kasjaniuk, 27. Marcin Marszałek (63, 5. Adrian Chraniuk) – 14. Sebastian Bartoszuk (71, 9. Kacper Szymaniuk), 15. Adam Obidziński (90, 6. Jakub Wyrzykowski), 7. Filip Izdebski, 21. Józef Chibowski (63, 13. Michał Pykacz), 18. Paweł Niciporuk (80, 20. Cezary Pykacz) – 10. Bartłomiej Olędzki (46, 26. Damian Podstawka)

Amazonka: 12. Patryk Izdebski – 93. Erwin Wyżywniak, 6. Kamil Woźniak (87, 7. Rafał Pieńkowski), 16. Dominik Pszkit – 26. Grzegorz Gaj (79, 66. Kamil Domański), 2. Konrad Czarnacki, 85. Przemysław Gójski (74, 21. Maciej Woźniak), 10. Mateusz Cabaj, 9. Mateusz Kacprzak – 98. Patryk Ciulak (84, 19. Hubert Gorzkowski), 11. Sebastian Krasuski (90+, 5. Hubert Borkowski)

Żółte kartki: Filip Podlipniak 9 – Grzegorz Gaj 53, Mateusz Kacprzak 69, Rafał Pieńkowski 90

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)