Kolejna wygrana Pogoni II

Rezerwy Pogoni pokonały w Węgrowie miejscowych Czarnych 3:2.

Po kwadransie zgodnie z oczekiwaniami Pogoniści objęli prowadzenie. Szymon Mucha zszedł z piłką do środka boiska i uderzył z 20 metrów wprost do siatki rywala. Kilkanaście minut później Czarni odpowiedzieli wyrównującą bramką po rzucie rożnym.

Kolejne gole padły w drugiej połowie. W 56 minucie po wyrzucie z autu Dawid Jastrzębski zdołał dograć piłkę w pole karne, a tam piłkę głową do bramki skierował Piotr Krasnodębski. W 90 minucie Kacper Bogusiewicz odebrał futbolówkę rywalowi, dograł do Dawida Dobrzańskiego, a ten obsłużył Dawida Jastrzębskiego, który strzelił trzeciego gola dla biało-niebieskich. Walczący gospodarze zdołali strzelić jeszcze kontaktową bramkę. Po rzucie wolnym i rykoszecie Krzysztof Popiołek sparował piłkę na poprzeczkę, a rywale popisali się skuteczną dobitką.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w środę 27 marca o 19:30 w Siedlcach z Kolektywem Oleśnica.

24.03.24, 15:30 – Węgrów

Liga okręgowa: Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:1)

Bramki: Jakub Skórka 31, Kamil Panufnik 90+ – Szymon Mucha 15, Piotr Krasnodębski 56, Dawid Jastrzębski 90

Czarni: 33. Michał Skórka – 3. Paweł Żurawiński, 6. Kamil Panufnik, 7. Bartosz Kocon, 8. Łukasz Supleński, 10. Jakub Skórka, 15. Bartosz Kruszewski, 17. Mateusz Gromysz, 19. Radosław Replin (78, 24. Wiktor Borejko), 25. Michał Sakowski, 27. Kacper Kąkol (85, 14. Dawid Ciborowski)

Pogoń II: 12. Krzysztof Popiołek – 19. Dariusz Strus, 4. Marcin Paczkowski, 7. Igor Szostek, 18. Piotr Krasnodębski (89, 21. Filip Grochala) – 24. Szymon Mucha, 8. Kacper Bogusiewicz, 6. Kamil Dmowski, 20. Dawid Dobrzański (90, 17. Adrian Wrzosek) – 16. Patryk Klimek (85, 11. Paweł Szeląg), 22. Dawid Jastrzębski

Żółte kartki: Kamil Panufnik 17, Michał Sakowski 62, Mateusz Gromysz 64 – Dawid Dobrzański 40, Marcin Paczkowski 74, Kacper Bogusiewicz 77

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)